Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy lenne a legjobb?

Hogy lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Augusztus honapban Budapesten leszunk,szulok es ket 10 ev koruli gyermek.Elore mar annak orulnak a gyerekek, hogy ott lehet varat latni.Kerdesem, hogy a Visegradi varat egy nap alatt meg lehet e nezni, ugy hogy Budapestrol indulnank es este oda is mennenk vissza, vagy szallast kell foglalnunk visegradon is. Hogy a legjobb az utazas, vonattal vagy hajoval,vagy berelt szemelyautoval? Ugyanezt kerdeznem Egerrel kapcsolatban is. Koszonom, ha valaki veszi a faradsagot es segit.

#hajó #utazás #vonat #Eger #Visegrád #magyarorszagi varak #auto/gyerekek
2018. febr. 13. 02:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalnék szállást Visegrádon. Újpest-Városkaputól indulnak oda volánbuszok, 2 és félórát ír a google maps a várhoz felsétálással együtt, ez szerintem teljesen belefér egy napba. Viszont én biztos nem mennék el Egerbe Budapestről, inkább nézzétek meg a Vajdahunyad várát a Hősök terénél, és az Egri vár makettjét, ami Pilisborosjenőn van, ez Budapesten az Árpád hídtól félóra volánbuszozás, és utána kb 20 perc séta, és ráadásul Pilisborosjenőn nagyon jókat lehet kirándulni is.
2018. febr. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt,zold kezet ert.
2018. febr. 13. 05:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Visegrádi várhoz nem kell szállás. Budapestről indulva meg tudjátok nézni, és este vissza is tudtok menni.

Ha tudjátok akkor Eger városát ne hagyjátok ki, de oda már kell szállás. Ha várat akartok akkor ott van még Budapesten a Vajdahunyad vára. Szép nagyon. Ha oda elmentek akkor ott van még a Hősök tere, állatkert is.

2018. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!