Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Dunaújváros jó hely turisztika...

Dunaújváros jó hely turisztikai szempontból?

Figyelt kérdés
Minden nyáron van egy kis belföldi kiruccanásom, és idén nyáron Dunaújvárosra gondoltam, viszont még sosem jártam ott. Az lenne a kérdésem, hogy nyaralás szempontjából milyen hely? Jók a szállások? Sok a látnivaló a városban? Milyen szórakozási, kikapcsolódási lehetőségek vannak? Minden érdekel, minél több mindent írtok, annál jobb. :)
2018. márc. 8. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jobban belegondolsz, oka van annak, hogy nem kiemelt turisztikai célpont. De mindenből lehet jót kihozni. Még egy ótvar városból is:

Nyáron már működni fog az élményfürdő, ha szereted a pancsikolást, neked való hely lesz.

A rácalmási szigetvilágnak vannak olyan helyei, amiken a National Geographic sokat látott madárfotósai is elcsodálkoznának. Csak egy bicaj kell hozzá.

Dunaföldvár szintén egy alig ismert különleges hely. Hangulatos kis duna-parti utcákkal, túrázási lehetőségekkel, valódi vidéki hangulattal.

De azt kétlem, hogy ennél többet, jobbat kellene várnod a környéktől.

2018. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

...és a fentieken kívül még van Penny Market is a városban.

Más nevezetességről nem tudok.

2018. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ipar város, sokkal szebb helyek is vannak!
2018. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretsz gyárakat meg lakótelepeket nézegetni...


Na de tényleg ne egy iparvárosba menj, ha fel szeretnéd fedezni az országot!

2018. márc. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket, akkor ez kimarad! Csak úgy a hasamra ütöttem, és úgy jutott eszembe Dunaújváros. Nem sok mindent tudtam/tudok róla, de ezek szerint nem egy jó nyaralóhely. :)
2018. márc. 9. 09:11
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

legközelebb ha a hasadra ütsz, próbáld meg, hogy nem élsz vissza más emberek bizalmával.

Ha elfogadsz még egy tanácsot, törlöd magadat innen, és amíg el nem végzed a műkörmös iskolát, nem kérdezel senkitől semmit.

2018. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha túlteszem magam azon, hogy van Google, akkor akár még "szép" dolgokat is lehet találni.


Például mintapéldája a város a Szocreál építészetnek és a Duna környéke egészen barátságosnak tűnik ha természet kedvelő vagy.

[link]

[link]


Illetve akadnak elhagyatott helyek is, van akit ez érdekel:

[link]

[link]

2018. márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!