Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ti hány évesen engédnétek fel...

Ti hány évesen engédnétek fel a gyereket pestre barátjával?

Figyelt kérdés
Fiam(16 éves) fel akar menni pestrebarátjával(17 éves). Igazából én megbízok benne hogy nem csinál semmi hülyeséget de féltem őt. Szerintetek megengedjem?

2018. márc. 22. 22:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Nagyon messze laktok? Mennek-jönnek, vagy szállás is kell nekik? Egyébként te ismered a gyermekedet, ha megbízható gyerek, és adott minden körülmény, szerintem simán. :)
2018. márc. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
80 km reggel mennek este jönnek
2018. márc. 22. 23:08
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Azzal a feltétellel, hogy kerüli a pályaudvarokat, a környéküket és az aluljárókat.
2018. márc. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ, hogy miért akarnak ide jönni. Csak várost nézni? Úgy jöjjenek. Ha valami gyanús ügyük van, akkor meggondolnám. De ha megbízol benne, akkor szerintem nem olyan nagy kaland azért. Olyan, mint egy osztálykirándulás az ofő nélkül, az osztály normálisabb felével. :)
2018. márc. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Mitol felsz? Azt hittem hogy bulizni jonne fel ejszakara, abban az esetben meggondolnam a kora miatt. De am semmi kulonos nincs itt ami miatt felteni kene.
2018. márc. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 évesen már külföldre utazgattam a barátaimmal és 15 évesen már bulizni is voltam a szüleimtől távol, a Balatonon. Úgy gondolom, hogy ha ismered a fiadat és a barátját, mindkettejükben megbízol és ismered az utazás célját, akkor nincs okod félteni. Az pedig nettó baromság, hogy pályaudvar környékére ne menjen: egyrészt nyilván valahogy kell közlekedni, másrészt ezek forgalmas helyek, ahol nem fogják észrevétlenül elemelni a veséjét. Inkább bulihelyeken legyen óvatos a zsebesekkel és csak olyan italt fogadjon el, amit előtte bontottak fel.
2018. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hallom, bezárják a Nyugatit egy időre. Egy gonddal kevesebb. :)
2018. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

?


14 éves korom óta pesti gimibe jártam :D


29n

2018. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Nagyjából 12 éves kortól simán. Ha előre vesztek vonatjegyet, akkor annyi a dolga, hogy vesz egy BKK napijegyet, meg kétszer eszik valahol. Budapesten nagyjából annyi kihívást jelent közlekedni, mint bármelyik másik magyar városban, a közbiztonság pedig kiváló. Nappal még a város leggázabb környékein sem történik semmi.
2018. márc. 24. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Amts kiálításra akart menni de lemondott róla, majd máskor
2018. márc. 24. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!