Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten egy napos kirandula...

Budapesten egy napos kirandulas alatt ezeket a helyszineket vegig lehet jarni? Esetleg javaslat, hogy ezeken kivul mit nezzunk meg?

Figyelt kérdés

Anyukam ma jon hozzam.

Pestre,bar en amr masfel eve itt elek,de mindent amit szeretnek neki megmutatni,kb egyesevel neztem.meg,igy nem.tudom hogyan erdemes vagy ossze lehet e egyaltalan rakni ezekbol egy utitervet. Mindenkepp szeretnem ha latna a rakpartot,az Orszaghazat,a Bazilikat,ezeket inkabb este nezzuk meg. A 15. keruletben lakunk,szoval ha valahogyan meg lehetne oldani,hogy hazafele meg utbaejtsuk a Varosligeti tavat meg Vajdahunyad varat,az is nagyon jo lenne. Bemennenk a Moszkvaig,onnan a Margit-szigetig villamossal. A hidon atsetalnank a Jaszaiig,ott meg villamossal es setaval a rakpartot vegigjarnank es akkor lehetne a Bazilikat illetve a Parlamentet megnezni.Atmennenk a Deak Ferenc terre,mert a Kiraly utcaban van egy teazo ahova szeretnem elvinni. Ez a terv igy kivitelezheto? Esetleg mas otlet amit erdemes megnezni? A Halaszbastyat,a Varat,a Normafat mar megmutattam neki. :)


2018. ápr. 4. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogod magad, felülsz a villamosra/buszra, és végigjárod ezeket - akkor rájössz, hogy egy nap éppen csak arra elég, hogy "végigközlekedj" megnézni semmire nem lesz idö.


Válassz ki két vagy maximum három valamit, ami anyukádat is érdekli és azt nézzétek meg.

2018. ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nèzd, ha elég nektek megnézni mindent kívülről és nem akartok végig sétálni, hanem ahol érdemes, ott inkább tömegközlekedéssel gyorsítjátok a tempót, akkor szerintem megoldható.


A Hősök tere környékére vagy az Andrássy úton sétálva vagy a felszínen a 105-össel célszerű menni. A viszonylag közeli Mexikói úttól pedig a 25-ös illetve nem messze onnan az 5-ös busz kínál haza jutási lehetőséget.

2018. ápr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bejárható.

Javaslat:

Hősöktere-vajdahunyad után troli (75) a Jászaiig.

Onnan 26-os be a szigetre és séta vissza -> rakpart, Parlament

2018. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!