Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ti hogy oldanátok meg ezt?...

Ti hogy oldanátok meg ezt? (mosdó, wc)

Figyelt kérdés

Fontos megbeszélésre készülök Budapestre, ahova életbevágóan fontos, hogy ápoltan jelenjek meg. Amikor beér a vonat a Keletibe, utána lesz még egy órám. Többórás vonatút után szükség lesz arra, hogy felfrissítsem magam, hogy a lehető legjobban jelenjek meg, ehhez viszont kellene egy mosdó, ahol elintézhetem a dolgom, illetve fogat mosnék, beállítanám a hajam, stb.

Ezt mind a vonaton nem tudom megtenni, mert túlságosan feltartóztatnám az embereket (mindenki akkor szokott menni), a pályaudvaron pedig egyszer voltam, elég is volt, borzasztó bűz van a mellékhelyiségben.


Mivel nincs jobb ötletem, az 1 óra alatt, ami van a megbeszélésig, keresnék egy kocsmát/kávézót/éttermet, ahova beülnék meginni valamit (mert nem ronthatok be a mosdóba anélkül, hogy nem veszek ott valamit), és ott elintézném ezeket.


Van valakinek ennél jobb ötlete?



2018. ápr. 15. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Keletinél az aluljáróban még a felújítás elött volt zuhanyozási lehetőség. Most nem tudom mi a helyzet.
2018. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bevásárlóközpont?
2018. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A keletitől nem messze az Aréna plázában az emeleten nagy a mosdó, és nem sokan vannak. (az emeletiben)
2018. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a McDonald’s mosdóját ajánlom, ugyan a város másik pontján, de használtam pont ugyanígy.
2018. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meki, Burger King vagy hasonló, bevásárló központok is tökéletesek erre a célra.
2018. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!