Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ti elengednétek a 16 éves...

Ti elengednétek a 16 éves lányotokat a barátaival egy helyi fesztiválra? (jelen esteben VOLT)

Figyelt kérdés
mire kéne hazaérnie, ihat-e stb... értelmes válaszokat várok! Köszönöm.

2018. ápr. 18. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
VOLT egy drogtanya lett. Oda nem engedném el 16 évesen. Inni meg pláne nem engedném.
2018. ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Helyi? Persze, elmehetne a koncertekre, amikre szeretne. De utána irány hazafele.
2018. ápr. 19. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Èn idén a 15 éves unokaöcsémet akarom elvini fesztiválra. Elviszem ott ha lesz haver elmehet velük, de egy x ponton találkozunk, rájuk nézek néha... Inni semmi esetre sem engedem...


Szerintem anyád simán elmehetne veletek, nem kell a nyakatokon ülnie, csak oda meg haza fele mentek együtt.


Mi többen megyünk barátok és az egyik barátnöm hozza szintén 15 éves fiát...

2018. ápr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
VOLT-ra először 14 évesen mentem, reggelre kellett hazaérnem, semmi bajom nem lett. Egy 16 éves egy fesztiválon a barátaival fog inni, felesleges mást várni.
2018. ápr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Igaza van az előttem válaszolónak, úgyis inni fog, inkább megbeszélném vele, hogy csak felelősségteljesen igyon, például x sört csak, ne keverjen stb. Inkább a drogozástól félteném. Én adnék neki egy esélyt, ha eljátsza 18 éves koráig nem engedném el többet.
2018. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
45%

Én 17 évesen voltam szigeten, egy koncert miatt mentem, de ott is aludtam sátorban. Akikkel mentem, azok használtak drogot, de én nem fogadtam el. Sört ittam, de nem lettem részeg, mivel érdekelt a koncert. Nem mászott rám senki.

Mire menne, mi érdekli?

2018. jún. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én Szigetre 16 évesen mentem először, nem volt semmi :) 3an voltunk, és úgy vettünk 3 vödör már nem tudom mit egy napra :) Ha tudod róla hogy nem megy bele olyan dolgokba, akkor simán elmehet egy napra, de egy hét már sok, annyira nem engedném el.
2018. jún. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!