Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Sárvár környékén miket érdemes...

Sárvár környékén miket érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Nyáron ide készülnénk nyaralni. Amik eddig tervbe vannak: a fürdő, a sárvári vár, szombathelyi skanzen, múzeum valamint még a jáki templom.

Tudnátok még ajánlani pár dolgot, amit érdemes megnézni a környéken?



2018. máj. 21. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A celldömölki vulkán-házat, úgy tudom, hogy Európában egyedülálló. Nagyon érdekes.

Egyébként Sárváron van arborétum, az is lehetne egy program és kalandpark is van..

2018. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az Őrségbe is érdemes ellátogatni, bár Sárvártól még egy olyan 60 km, de ott tényleg még az eredeti mesterségekkel foglalkoznak -Magyarszombatfa fazekasság, nyugodt csendes, párszáz fős faluk, sok érdekesség, természetes tavakban fürdési lehetőség, nagyon jó, olcsó éttermek. Illetve van fazekas vásár és június utolsó hétvégéjén Őrségi Vásár Őriszentpéteren.

Borgátán, Mesteriben is van fürdő, illetve Egyházashetyén Berzsenyi szülőház, Cellben Ság-hegy, Kőszeg is nagyon szép hely, ott is van vár. Bükön is van fürdő.

2018. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
végül mit néztetek meg?
2019. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindent amit leírtam a kérdés alatt + Celldömölkön egy hatalmasat túráztunk :)

előző évben amúgy az Őrséget is bejártam. ha esetleg arra kacsintgatna valaki, akkor szálláshelyül Őriszentpétert javaslom, gyönyörű környezet

2019. márc. 5. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!