Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nektek mi a véleményetek?

Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek Debrecenről?

Én itt születtem,és 18 éve élek itt.

Persze,nyilván az válaszoljon akit érint:)



2018. máj. 23. 21:01
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
15%
Roviden tomoren:Egy ócska koszvadt egy valami!
2018. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Én alapvetően szeretem, csak az ott élő embereket nem értem, hogy miért hisznek még mindig ebben a tolvaj Kósában és a haveri körében - egyszerűen felfoghatatlan.
2018. máj. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Unalmas város semmi érdemleges látnivalóval.

A környék is unalmas, semmi érdemleges attrakció nincs 100 kilométeres körzeten belül, csak végeláthatatlan szántóföldek és mélyszegény falvak felváltva egymás után.

2018. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Mostmár Papp Laciban hisznek :)
2018. máj. 24. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát a válaszolók nem épp a széles látókörükről tettek tanúbizonyságot...

Magyarország második legnépesebb városa, a vidéki városok közül messze a legjobb infrastruktúrával, az egyik legnagyobb egyetemmel, a Világörökségű Hortobágy szomszédságában, Hajdúszoboszló mellett, az egyetlen valóban működő vidéki repülőtérrel...

Debrecenből könnyebb Londonba, Párizsba, Milanoba Münchenbe, Barcelonába vagy Tel Avivba stb. eljutni mint Pestre!

Kósa már lejárt lemez - senki sem tudja hogy ki szavazta be, mint ahogy azt sem, hogy Orbánék hogy szedték össze a győzelemhez szükséges szavazatokat...

2018. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!