Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit lehet csinálni egy sörfesz...

Mit lehet csinálni egy sörfesztiválon családdal? (gyulai)

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz Gyulán egy sörfesztivál. Férjem erőlteti, hogy menjünk, az egész család, neki a munkájához kapcsolódik, ezért neki ott kell lennie. Gyerekeink: 1 lány 2 fiú, 14-12-11 évesek.

Mit lehet kezdeni egy ilyen rendezvényen nőként három gyerekkel, ha nem a sörözés a cél...? Szoktak más programok is lenni? Az esti koncerteken kívül persze, mert azok közül is csak kevés érdekli a srácokat, engem egy sem. Napközben van ott más is, mint sör?



2018. máj. 28. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Gyulán ott a strand, jatszotér a várnál, rengeteg szökőkút a belvárosban, mindent gyalog bejárhattok, fagyizzatok, csak feltalálod magad! Tetszeni fog, hidd el!
2018. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Oké, oké másodsorban maradnak a helyi látnivalók. De az az igazság, hogy voltunk már a városban többször, eléggé lerágott csont már számunkra.


Elsősorban nekünk is ott kéne jelen lennünk a fesztiválon, azért direkt az érdekelne, hogy ott mi van? Csak a sör folyik, vagy van más program is????????

Esetleg aki volt már korábban a csabai sörfesztiválon, az tudna infót adni?

2018. máj. 28. 09:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom a férjed....életunt egy nő lehetsz, ha ennyire nem találod fel magad
2018. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, egy sörfesztiválon a sör folyik, és oda inni mennek az emberek, kóstoli, stb.


Találd már fel magad, basszus!

2018. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a csabai nagyon jo volt, koncertek meg minden, mi Pestről jartunk le m8nden evben. nem tudom w gyulai milyen lesz, mert ez lesz az első
2018. máj. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5#! Írnál arról, hogy a csabain mi volt konkrétan? Mármint a sörön és a koncerteken kívül és főleg napközben? Volt a zenei együtteseken kívül más műsor? Illetve kiállítók/standok a sörösökön kívül voltak még vagy pár büfé/kajálda és ennyi?

(Egyébként úgy tudom ez ugyanaz, mint a csabai, csak idén gyulán van....)


2#! Ne sajnáld a férjem, nem unatkozik! Engem se! Fel fogom találni magam! Már a kérdésemből is leszűrhetted volna, hogy szeretek előre tájékozódni a programlehetőségekről annak érdekében, hogy minél hasznosabban töltsük az időt és ne "csak úgy ellegyünk", mint az átlagmagyar...

2018. máj. 31. 06:53
 7/8 A kérdező kommentje:

Vagyis 3#! Az utóbbi mondat a 3. és egyben nem túl nagy ész 3. hozzászólónak ment, csak félrenyomtam a karaktert a kütyün, de ezúton javítom, mert nem valószínű, hogy amúgy eljut az agyáig.



Más:

Aki volt már ilyen sörfesztiválon, légyszi meséljen már mi volt, köszi!

2018. máj. 31. 06:56
 8/8 anonim ***** válasza:
bolt rengeteg kajálds, gyerekeknek mini vidampark, dodgem, cellövölde, minden. Sok gyerekprogram, kreativ kucko, arcfestés. Jo volt
2018. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!