Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Gyulán mivel tölthetek el 3-4...

Gyulán mivel tölthetek el 3-4 órát a Várfürdő környékén?

Figyelt kérdés

Nem mennék a Várfürdőbe, de a csapat, akikkel megyek, igen. Én egészségügyi okok miatt nem mehetek ilyen fürdőhelyekre, így én kívül tölteném el ezt az időt. Nézem a térképet, de úgy látom, gyalog elég messze van a belváros. A Várfürdő pedig üdülőövezetben lehet, tele van apartmanokkal. Vagy rosszul látom? Tudtok konkrét utcákat mondani, amik lesétálható távolságra vannak és van ott pár bolt, vagy bármilyen érdekesség?



Köszi előre is.



2018. máj. 28. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A város központi része illetve a vár is abszolút gyalogtávon belül van. Simán el tudsz tölteni ott 3-4 órát.
2018. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor rosszul ítéltem meg a távolságokat. Így mindenképp a belvárosba megyek majd addig. :)
2018. máj. 28. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!