Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Normális egy balatonparti...

Normális egy balatonparti szállásnál, hogy az üdülés megkezdése előtt 25 nappal kérik a teljes összeg kifizetését?

Figyelt kérdés

Ez egy olyan hely, ahol nem voltunk még, több évvel ezelőtt ajanlotta egy ismerősünk.Eleve nagyon nehezen ertem el oket, az e mailre nem valaszoltak, a honlapjukon a 4 telszámból 3 nem működik..

Mikor nagynehezen sikerült veszelni velük, egy másik e mail cimet adott meg az amúgy normális pasi, de a visszaigazolás már egy harmadik e mail címről jött..

Nagyon szeretnénk ide menni, de nem tudom, nagyon fura, és bem tetszik, hogy majd 1 hóval előtte az egészet fizessem ki..1 hó alatt kitörhet a világháború is...

Vagy nekem van üldözési mániám?

köszi


2018. jún. 5. 06:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Betablazza az idot. Ha utolso napokban lemondod, borul a rendszer, keresnie kell egy pont oda, pont annyi napra odamenni szandekozot. Egy honap eleg ra.
2018. jún. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Hát ezek ismeretében már nekem is gyanús lenne. Mi eddig akárhova mentünk, max 40% előleget kértek eddig. Az egészet sosem kellett kifizetni előre.

Szerintem nincs üldözési mániád, a mai világban annyi átverés van már, hogy az a normális, ha az ember gyanakvó.

Én azért megbeszélném velük, hogy max a felét tudom csak előre kifizetni, vagy keresnék másik szállást, biztos ami biztos.

De akár megkérdezheted az ismerősödet is, aki ajánlotta a helyet, hogy nála hogy volt a fizetés.

2018. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

"a mai világban annyi átverés van már, hogy az a normális, ha az ember gyanakvó."


Pont ezért kéri előre a pénzt!!

Érthető.

2018. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Az volt az első gondolatom, hogy sokszor átb aszták már őket és ezért próbálják bebiztosítani magukat.

De az elég fura, hogy el sem lehet őket érni, nem működnek a telefonszámok...hát én inkább keresnék egy másik szállást.

2018. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Semmiképpen nem fizetném ki a teljes költséget - max 40-50 %-át.

Igen, érthető, hogy attól félnek, lemondja a vendég és be szeretnék biztosítani magukat - de arra bőven elég a max. fele pénz.

Az pedig teljesen érthető a kérdező részéről, hogy nem akarja a TELJES összeget kifizetni előre - bármi közbejöhet.


Kérdező, ez valamilyen turizmus honlapon megtalálható vagy teljesen magán? Mert ha fent van a szállás valahol, akkor érdemes az értékelésekre ránézni - ha nincs, akkor meg főleg gond, hogy ha mégsem tudtok valami betegség, nem adják ki a szabadságot, stb. miatt elmenni, akkor hogyan kaphatnád vissza a pénzed akár csak egy részét is.

Vagy külföldről beszélünk?

2018. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, utolsó mondatom sztornó - most látom, hogy balatoni, nem külföld.
2018. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát!

Az ismerosék évekkel ezelőtt voltak, akkor nem kellett még előleget sem fizetni..

Végül levetkoztem a szegyenlősségemet, és felhívtam őket, hogy nem szeretnék ennyit előre kifizetni, egyezzünk meg 30 százalékban, hogy senki ne sérüljön.

A többit helyben kp.

Belement. 😊

Azt mondja mivel nincs kártyás fizetési lehetőség, sokan utalnak inkább, ezért van így.. hát én inkább viszem ezt most a zsebembe, és ga latom hogy ott a szoba, és a Balcsi 😂😂 akkor fizetek.


Amúgy nem magán szállás, hanem ez egy ilyen régimódi valami céges üdülő..retro zimmerferi.. 😂😂

Na meglátjuk...

köszi mindenkinek, és szép nyarat Nektek!

2018. jún. 6. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!