Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyire veszélyes két 16...

Mennyire veszélyes két 16 éves lánynak éjszaka a keleti pályaudvar?

Figyelt kérdés
Fél 12-re lenne ott a vonat és 4ig kéne ott várni. Vannak ott rendőrök? Mennyire gázos alakok vannak? Van valami hely a közelben ahol lehetnénk?
2018. jún. 15. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Vegyetek 1-1 paprikaspray és az utcai királyokat szatírokat lefújjátok ha túl közel jönnek vagy próbálkoznak .
2018. jún. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Voltam memrég kincertről hazafelé, igaz nem lány vagyok, de nem láttam semmi különöset. Persze így sem ajánlom, kehet csak szerencesém volt.
2018. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Láttam rendőröket is.
2018. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem valami biztonságos. Estig megkérdem a fiam, mit javasol, és majd 7 körül megírom. Sűrűn van a Keletiben, jegyvizsgáló.
2018. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Van ott burger king, meki, lehet 0-24 nyitva vannak, de ez nem biztos, utánna kell nézni. Ha nyitva van oda be tudtok ülni, biztonságos.
2018. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Maga a pályaudvar az utolsó vonatok és az első vonatok indulása között üzemi terület, le van zárva. Az említett gyorséttermek szintèn zárva tartanak éjjel. Van egy-két nonstop kocsma, a nagyon balhés alakokat nem tűrik meg ezekben, de azt sem mondanám, hogy soha nincsenek kétes alakok arrafelé, mert mint minden pályaudvar, ez is vonzza az ilyeneket. De ez nem ok arra, hogy féljetek, csak ne aludjatok el, mert jó eséllyel megszabadítanak az értékeitektől.
2018. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Egyébként nem biztos, hogy ezt a kérdést itt kellett volna feltenni, olvashatja valami beteg állat is...
2018. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
95%
És az elkövetkező 2 hónapban minden éjszakáját ott fogja tölteni, a lányokat várva, ballonkabátban.
2018. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldani a helyzetet szerencsére :)

Köszönöm a válaszokat

2018. jún. 15. 17:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Remélem, nem úgy, hogy itt jelentkezett valaki, akiről semmit nem tudtok, hogy alhattok nála?
2018. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!