Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hajdúszoboszló 5 éves gyerekkel?

Hajdúszoboszló 5 éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
Nyaralni megyünk Hajdúszoboszlóra. Ok, hogy egy teljes napot a fürdőre szánunk, de lesz még 2 napunk. Hova érdemes menni egy 5 éves gyerekkel a környéken?

2018. jún. 25. 09:45
 1/9 anonim válasza:
74%

Egy hetet voltunk, 3 nap strand a többi a környék volt.

Hortobágy,debrecen (állat és vidámpark),nyíregyháza (állatkert),Romániába is átmentünk.

2 éves, 4 éves, 7 éves gyerekekkel

2018. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Első vagyok

Azt kihagytam,hogy a 3 strand nap úgy volt,hogy egyik nap aqua palace, másik nap aquapark és a harmadik nap a sima strand rész

2018. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Hortobágy állatpark, van kisvasút is

Debrecen, nagyerdő állatkert

De ott a strand a lényeg, aqupark, sima strand annyi medencével, mi imádtuk

2018. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Szoboszló a strandtól híres. Annyi medencéje van, hogy 2 nap is kevés feljárni, illetve kipróbálni azokat. Oda szerintem kevés 1 nap menni, én legalábbis így gondolom. Van a közelben gokart pálya, ne számíts 1 nagy durranásra, de fél órát simán el lehet ott is tölteni. Lehet sétarepülőzni, 3-4 főnek 20000ft/10 perc. Az is jó lehet egynek, fentről nagyon szép és látványos a fürdő. Lehet bringó hintózni, dottózni, és kb. ennyiben kis is fújt. De nem is másért megy oda az ember mint strandozni, csúszdázni. Ha már állatkertbe mennétek, akkor én ajánlom, hogy egy kicsit messzebb menjetek mint Debrecen, Nyiregyháza az igazi.
2018. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A nyíregyházi Állatparkot, ami Európa legnagyobb állatparkja, ne hagyjátok ki! Ott egy egész napot el lehet tölteni.


A másik napot pedig a debreceni Vidámparkban tölteném, imádni szokták a gyerekek.

2018. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenki válaszát.

A vidámparkot kihagynánk, állatkert meg van itt is a fővárosban, de nem nagy állatrajongó a gyerek.

Talán a Tisza tavi ököcentrumba is bemegyünk vagy oda, vagy hazafelé.

2018. jún. 26. 11:11
 7/9 anonim válasza:
100%
Hát mi voltunk Poroszlón de annyira nem volt jó. Tiszta szürkeség volt mindenütt. Ami a tiszában fellelhető állat, azok vannak kiállítva. (Ponty, harcsa, béka stb.) Bár igaz, egy nagyvárosinak ez is érdekes lehet. Nyíregyházán nem is a földi állatok olyan lenyűgözőek, hiszen azok tényleg a legtöbb állatkertben megtalálhatóak. Ami teljesen elvarázsolt minket az az ócenárium volt. Bár az is igaz, hogy Pesten is van ócenárium, így lehet az sem tetszene annyira nektek. Én csak amondó vagyok, hogy szánjatok 2 napot a fürdőre. Az aqua palace is nagyon szép, új. Ott is 1 nap simán elmegy.
2018. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, az Állatparot azért javasoltuk, mert köze nincs a budapesti, ketreces állatkerthez. Egy hatalmas kiterjedésű, erdőben lévő létesítmény, ami mögött minden tekintetben elbújhat a fővárosi.

Nem kifutók-ketrecek halmaza.

2018. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A veszprémibe szokta vinni a mama, ami talán park és nem ketreces állatkert, de annyira nem érdeklik kimondottan az állatok. Ahol lakunk, ott is van vadaspark, de a játszótér jobban izgatja.

Ezért írtam, hogy nem biztos, hogy állatnézőbe mennénk.

Az ökocentrumnál meg azt láttam, hogy vam egy nagy akvárium, de akár pl csónakázni is lehet. Ezért gondoltam, hogy az jobban lekötné.

És ha nagyon meleg van, akkor a parkban úgyis elbújnak az állatok, és annyira nem lehet látni őket.


De talán pár év múlva elmegyünk egy kevésbé meleg időben.

2018. jún. 28. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!