Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova vihetek egy német csoport...

Hova vihetek egy német csoportot Szegeden finom kajákat enni, pl. halászlét? Hol van valami jó cukrászda? Mik a legfontosabb látnivalók? Stb.

Figyelt kérdés

Hol van egy park vagy hasonló hely ahol futni lehet? Plaza vagy jó bevásárlóhely? Valamint fürdőhely?Jó kozmetika, manikűr?


Szegediek segítségét szeretném kérni! Több kérdésem is lenne a városról, hogy mi hol van. Stb?

Német csoporttal utazunk Szegedre, de nem vagyok ott ismerős egyáltalán, de mindenki tőlem akar tudni mindent...


Előre is köszi a válaszokat, nagy segítség lenne!


2008. okt. 31. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én nem vagyok szegedi, de kétszer jártam már ott:)

Szóval cukrászda: a Virág cuki elég híres, azt kell kipróbálni:)

Szegeden nagyon könnyű eligazodni, mert az utcák párhuzamosak! Vagyis ilyen félkörívben...néz meg egy térképet, egyből látni fogod.:)

Plaza is van, kicsit kintebb, nem direkt a városközpontban.

Fürdőhely...mi egy strandon voltunk, ami a Tisza parton van, a belvárosi hídnál...de nem hiszem, hogy az ilyen időben kellemes...

Amúgy meg a dómot nézzétek meg mindenképp! :)

Múzeum pl. Móra Ferenc múzeum, az is nem messze van a hídtól.

2008. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én szegedi vagyok!

Újszegeden van a liget, ott lehet futni is, sétálni is (ilyenkor nagyon szép, mert tele van falevéllel:))

Plaza van, 1es villamos végállomásánál.

Fürdőhely......hát ami zárt az az Anna fürdő, drága, de megéri mivel, most újították fel, és gyönyörű kívül-belül. Az Anna kúti csomópontnál van, ezt is most adták át (23.án) uh még ez is friss:)

Van Füvészkert, Vadaspark, Szegedi Nemzeti Színház

Meg akkor ott van a Kárász utca, Széchenyi tér, ami szintén jo hely a túristáknak. A Kárász utca végénél van a Dugonics tér, ott van 1 szökőkút, ami alatt néha zene is szól. Hát ennyi jutott eszembe, de ha beirod keresőbe, hogy szeged látnivalói akkor tutti találni fogsz+még néhány adatot is tudni fogsz.

Ja, és halászlevet a Kiskörösi halászcsárdába egyetek. (6720 Szeged, Felso Tisza-part 336. telefon: 62/495-480 ) Mind a 10 ujjatokat megnyaljátok, garantálom:


Pár link:

[link]

[link]

[link]

[link]


Remélem tudtam segíteni, ha van még kérdésed, írj! de jok+hasznosak ezek az oldalak (sztem) nézegesd öket!

2008. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

cím: Öreg-Körösi Halászcsárda

Szeged

Felső Tiszapart 1.

Nádfedeles,hangulatos

2008. nov. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!