Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik állatkert a legszebb...

Melyik állatkert a legszebb Magyarországon?

Figyelt kérdés

Budapesti vagy a Nyíregyházi szebb?

Főleg olyanok véleménye érdekelne, aki mindkettőbe volt.

Budapesten már voltam nagyon szép.



2018. júl. 4. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
A nyiregyhazi durvan raver a pestire
2018. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

2 hete voltam a nyíregyházi állatkertben. Budapestiben sokszor járok. Tény, hogy a nyíregyházi állatkert sokkal nagyobb mint a budapesti, de messze nem olyan szép. Ami engem meglepett, hogy olyan elhanyagolt volt a nyíregyházi. A madarak szó szerint szarban voltak. Ahogy a legtöbb állat is. Nem volt rendesen takarítva (budapesti tisztább) Árban is drágább mint a budapesti. Minden drágább. fél literes ásvány vízért 500-700 forintot is elkértek. A nyíregyházi állatkertben sok helyen a sétálóutak fel voltak törve, mindenütt táblákkal jelezték, hogy munkák folynak. ( csak épp senki nem dolgozott)

Budapesti kisebb, de szebb, hangulatosabb, és kicsivel olcsóbb is.

2018. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2%

"Budapesti vagy a Nyíregyházi szebb?"


Egyik sem nagy szám a külföldi állatkertekhez képest.

2018. júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

ma 23:02


Én imádok állatkertbe járni, és sok helyen voltam a világon. Minden állatkert más. Van amelyik másért szép. De olyat írni, hogy a külföldi állatkertek jobbak mint a magyar állatkertek, nos ez nem igaz.

Érdemes megnézni az angliai Bristol állatkertet. Nagyon gyengécske. Vagy menj el a vietnámi állatkertbe. Szép mert csodás környezet, de messze nem olyan csodás mit a budapesti. Franciaországban sem egy nagy sem az állatkert. Nagy, de az állatok siralmasan kicsi ketrecekben vannak.

Csak megjegyzem. Amikor New Yorkban nyaraltam, az egyik szállodában egy pár hónapos újságot olvastam ahol a turisztikáról írtak. Top 5-ben benne volt a budapesti állatkert amit ezerrel dicsértek.

Ne pocskondiázzuk már ennyire Magyarország szépségeit..

2018. júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) A második válaszoló kicsit elbizonytalanított azon gondolkoztunk, hogy a nyíregyháziba megyünk, mert ott még nem voltunk. De ha ilyenek a körülmények nem biztos , hogy oda megyünk. Habár én is azt hallottam hogy a nyíregyházit folyamatosan bővítik újítják.
2018. júl. 5. 16:05
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Második vagyok.


Én leírtam, hogy mi mit tapasztaltunk a nyíregyházi állatkertről. Nekünk nagy csalódás volt. De nem vagyunk egyformák. Lehet nektek tetszeni fog. Én a kirándulás végén mondtam is a páromnak, hogy kár volt ennyit utazni, és inkább mentünk volna a budapestibe.

Az én csalódottságom neked csak legyen egy példa. Ne így dönts. Ha nagy vágyad, hogy oda is eljuss, akkor menjetek el. Lehet ti kellemesen csalódtok.

2018. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

Kecskemeti szoba sem jon?

Most voltam, nekem nagyon tettszett. Bar a nyiregyiben meg nem voltam, szoval nem tudom osszehasonlitani, a pestiben meg meg altiban voltam utoljara... bocs ha nem tudtam segiteni!

2018. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nyíregyházi állatkertbe megyünk igaz kb 180 km re van kétszer olyan messze mint Pest, de ott még nem voltunk majd köv héten kiderul
2018. júl. 6. 01:33
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az "új" Nyíregyházi állatkert nem tetszett igazán, pár éve voltam. Az egész kicsit "Plázás" hangulatot árasztott, az új dolgok túl műviesek, mesterségesek. Azok amik régen "élő" helyek voltak mára már eléggé lepusztultak.


A régi állatkertnek sokkal jobb hangulata volt, mentél egy erdőben és benne voltak az állatok, sokkal közelebb, sokkal nyitottabban. Az egész természetesebb hatású volt, sokkal inkább vadaspark mint állatkert.

2018. júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező, mik a tapasztalatok? Milyen volt a Nyíregyi állatkert?
2018. júl. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!