Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik Balatloni településen...

Melyik Balatloni településen van még hasonló élet, (sétány), mint Füreden és Siófokon?

Figyelt kérdés

2018. júl. 10. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Hála istennek én nem tudok többről, nagyjából erre a két településre korlátozódik a retek. Keszthelyen van még egy partszakasz, "sétány", ahol van pár szórakozóhely.
2018. júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kései Sirató ***** válasza:
75%
Balatonföldváron van hasonló, nekem tetszenek ezek a sétányok, az első válaszpló el van tévedve, vagy csak álmodozik a Balatonról.
2018. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. júl. 24. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem Balatonedericsen, a Becehegy tetején van egy telkem. Amit onnan látok, nekem az a Balaton. Meg az az érzés amikor a 77es úton mész a Káli medencén át Szigliget felé, és látod a szebbnél szebb tájakat, dombokat, és egyszer csak a vizet. Ha neked a Petőfi sétány az etalon, meg a benchmark, meg az igazi Balaton mércéje, akkor szerintem kettőnk közül nem én vagyok az, aki el van tévedve:) Nyilván én is szívesen sétálok ott amikor nincs senki, na de az ott zajló "élet", amiről ugye a kérdés szól, az egy igazi retek. Igazi, legalja, designer drogoktól keresztbeálló szemekkel mászó tinikkel, tetovált szteroidoktól felduzzadt BMW-s kancigányokkal, undorító módon lealjasodott németekkel, és olyan cicababákkal akik már nézéssel is képesek valami szexuális úton terjedő betegség terjesztésére.


Félreértés ne essék, nem mondom hogy nem tudja jól érezni magát az ember (van az az állapot, nekem is sikerült már), de hogy valaki azt mondja nekem hogy ha én ezt nem szeretem akkor nem ismerem a Balatont, meg csak álmodozok, azt kikérem magamnak, az egész Balaton nevében.

2018. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kései Sirató ***** válasza:

Én a Tagore sétányról beszélek (Bfüred), nekem Balatonfüred és Balatonföldvár a Balaton. Füred mellett lakom, sok időt töltök Füreden. Az utóbbi 10-15 évben nagyon sokat költöttek rá, a Tagore sétány gyönyörű, nagyon szép szobrokkal, szökökúttal, virágokkal, bicikliúttal gazdagítva, a megye legjobb éttermeivel (pl.Borcsa),ott van a móló, a kikötő, nagyon színvonalas, óránként indulnak hajók, rengeteg a hattyú és kacsa, és mivel viszonylag drágább helyről van szó, csak igényes turistákkal, vendégekkel lehet találkozni.

A déli parton hasonló hangulata van a földvári sétánynak, ami hasonlóan árnyékos, és nagyon szép Földváron a kikötő is. Kisvonatozni lehet ezen a sétányon.. szóval nem tudom, te miről beszélsz, utolsó válaszoló.

2018. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keszthely
2018. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!