Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Csak én sokallom az árat?

Csak én sokallom az árat?

Figyelt kérdés
Augusztusban menni szeretnénk a komplett családdal (testvér - szülők- gyerekek) három éjszakára kicsit pihenni. 6 felnőtt és 2 gyerek. Hajdúszoboszló és a Tisza tó között variálunk. Egy normális szálloda ahol van egy medence meg játszótér 500E Ft alatt nincs. Két éve voltunk Horvátországba Rab szigeten, Lopar városba, 4 csillagos szálloda reggeli vacsora, tengerpart 50 méter és ugyanez a felállás csak nem 3 hanem 5 éjszaka fizettünk 560E ft-ot. Tavaly Erdélybe ugyanígy, csak 4 éjszaka volt 250E ft. Én keresek rossz helyen, vagy valóban ez a helyzet jelenleg Magyarországon? Vagy az én fizum kevés vagy mindenkinek van szép kártyája. Apartmanba, a gyerekek miatt nem szeretnénk menni.

2018. júl. 15. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Ezek az arak. Miert adnak olcsobban, ha igy is telthazzal uzemelnek?
2018. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokat keresgéltem(több hónapot), mire találtam egy normális ár/érték arányú szállodát. Jövő héten megyünk 4 felnőtt + 2 gyerek ~300E Ft-ért 7 napra, 4 csillagos szálloda.


500E sok szerintem is.(főleg 3 éjjelre!):/


Keresgélj sokat, ennél biztos kapsz jobb ajánlatokat is:)

2018. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem jó a gyerekeknek az apartman? Mi a családdal azóta járunk apartmanba, amióta gyerekeink vannak. Sokkal tágasabb, mint egy hotelszoba, és így külön szobájuk is van. Hajdúszoboszlón számos étterem van, ha nem szeretnél főzni, és még úgyis sokkal olcsóbban kijössz, mint a hotellel. Ráadásul a hotelekben svédasztal van, a gyerek önállóan nem tud magának ételt szedni, mire az anyuka a gyerekeknek kiteszi a kaját, elmegy egy csomó idő, sorban állás, miegymás, egy Á la carte étterem kényelmesebb is.
2018. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért nem megyünk apartmanba, mert ott igazából valóban csak a szállásért fizetsz. Ha éppen rossz az idő mit csinálsz két gyerekkel? Egy jól felszerelt szállodába ha más nem is van medence, játszótér, játszó szoba... Minden a helyedbe van még ha ki se mozdulsz onnan, csak persze nem fél millióért 3 estére. Mi is apartmanba jártunk mindig míg nem volt gyerek, érdekes, hogy nálatok meg pont fordítva és a gyerekek születése után váltottatok. De hát kinek a pap... De a kérdés nem az volt, hogy apartman vagy szálloda. Szabolcs megyébe lakunk, a környéken minden érdekességet bejártunk már, így megyén belül nincs ötlet. Voltunk már a Balatonon, én nem voltam hasra esve tőle. Szép szép, de egy ugornyai strandolástól mivel se nyújt többet a Tiszán. Horvátország az eddigi legjobb emlék, de most a második gyerkőc miatt (5 honapos) még olyan messze nem mennénk. Erdélybe jelenleg is kanyaró járvány van, eddigi 5 halálos áldozattal, így kilőve. Marad a Budapest - Szabolcs megye közötti rész, ezen belül szóba jöhet Eger, Miskolc, tisza tó, Hajdúszoboszló, Debrecen, Szilvásvárad.... Ezeken a helyeken mint írtam egy egyszerű szálloda ahol a gyerekek számára is akad egy medence vagy csúszda 500E alatt nem találtam se a Booking.com se a trivágo, se más oldalon, és ez az ami elszomorít.
2018. júl. 16. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd, hogy mi is lássuk, hogy mi kerül 3 napra 500ezer Ft-ba?!
2018. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!