Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek elutazzak velük?

Szerintetek elutazzak velük?

Figyelt kérdés

Nagynéném elutazik unokatesómhoz 5-6 napra és felajánlotta hogyha akarok én is mehetek velük.Jön a nagynéném "unokája" is akit azonban nem ismerek. Kb.2-3 alkalommal ha találkoztunk.A másik gond hogy pont akkor mentem volna anyával varratszedésre Pestre, ahová amúgy nem járunk túl gyakran és utána még terveztünk programokat.Ha én elmegyek anya teljesen egyedül marad itthon, mert apám külföldön dolgozik. Ráadásul mamám is akkor fogja kezdeni a kemót ha minden jól megy.

Viszont úgy érzem hogy túlzottan is ragaszkodom anyához a koromhoz képest,és talán jót tenne ha elszakadnék tőle egy időre, egyfajta "bevezetésként" mivel szeptembertől más városban tanulok tovább, és valószínűleg kolis leszek, vagy albérletben fogok élni.Ja és mellesleg kocsival mennénk, amiben én rosszul vagyok, de arra ott a Dedalon. Az út kb. 2,5-3 óra lenne.



2018. júl. 16. 11:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!