Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 2 hét múlva utazzunk Debrecenb...

2 hét múlva utazzunk Debrecenbe, mit érdemes megnézni Debrecenben és a környékén?

Figyelt kérdés

Olyan 30-40 km-es távolságra gondoltunk elmenni, egy napot szánunk Hajdúszoboszlóra is, ott mi az amit féltétlen nézzünk meg?

Állatkert, kiállítás minden ami szóba jöhet.

4 felnőtt megy, de lehet a programok közt "gyerek" program is.



2018. júl. 17. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt én is néztem!

De személyes tapasztalatokra ötletekre vagyok kíváncsi.

2018. júl. 17. 11:17
 3/7 D. Brasco ***** válasza:

Hortobágy

Szoboszló

Vekeri tó/fancsikai tavak

Debrecenben a nagyerdő/főtér/

2018. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy a személyes tapasztalatokkal magadra húzod az összes dilettánst, aki egyszer járt már Debrecenben.

Azt is tudod ugye, hogy a linkben megadott betűk személyes tapasztalat alapján íródtak? Tudom, sok betű, szövegértés kell hozzá.

2018. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Debrecen Kastély

Debrecen Puskár kerámia

Debrecen mediterrán élményfürdő

2018. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Inkább ezt az oldalt nézegesd. Egyébként abban az időszakban lesz a Bor- és Jazznapok, Katonazene-fesztivál, valamint az Impressziók c. kiállítás is megtekinthető.

2018. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg program közül választhattok:

Sajnos nem ismerjük az igényeiteket, ezért egy általánosabb: mindenképp érdemes megnézni a Munkácsi-trilógiát a Dériben - ez nemzeti alap.

Mellette a MODEM-ben az év egyik legjobb kiállítása: Impressziók - elképesztő nevekkel: [link] És ha már ott vagytok, akkor meg kell nézni a Nagytemplomot belülről (menjetek fel a toronyba is - megéri!

Mögötte az ősi Kollégium: azokon a lépcsőkön, termekben járhatsz, ahol Csokonai, Kossuth stb. hagyta a nyomait.

A gyerekeknek az Aqvaticum, a vidámpark, az állatkert, a Ködszínház, az Agóra, vagy épp a Víztorony - esetleg a Zsuzsi vonat, a SZUSZ és egyéb kalandparkok. (közben meg persze mindig lesz valamilyen fesztivál...)

A Hortobágyon menjetek el a Madárkórházba is, és menjetek el a Halastavi Kisvasúttal - hatalmas és ritka élmény! Kajáljatok egy jót a Csárdában, vagy visszafelé Debrecenbe a Látóképi Csárdában... Az éttermekről külön regényt lehetne írni...

2018. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!