Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Megéri DSLR gépet vinni...

Megéri DSLR gépet vinni Balatonra?

Figyelt kérdés

Siófokra megyünk, nagyon agyalok, hogy vigyem-e a gépem... 50mm, 18-55mm, 55-250mm objektívjeim vannak...



hobbifotós vagyok


először gondoltam viszem a gépet+50mm obit... de aztán arra jutottam, elég a telefon, úgyis strandolás, hajózás stb jó lesz arra a telo.. de mivan ha mégis kéne a gép és nem vittem, de feleslegesen sem akarom...


te vinnéd? van ott fotózni való ?


2018. júl. 17. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy hobbifotós mindehol tud fotózni.
2018. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hobbifotós vagyok, nekem is hasonló gépem van. Nyaraláshoz, meg ha új helyeken járok, mindenhová viszem. DSLR gépváz + 2 zoomobjektív, ami együtt 18-300 mm gyújtótávolságot fed le.

A Balatonon ne lenne fotóznivaló? Rengeteget fogsz találni.

2018. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért ne érné meg? Nem is értem a kérdést.... rengeteg gyönyörű téma van a Balaton környékén, amiről szép képeket lehet csinálni. Én telefonnal is több 100 képet csináltam 5 nap alatt.

Szerintem az 50-es fix mellé még vidd a 55-250-et is, mert biztosan fogsz találni olyan témákat, amihez kell a teleobi.

Az más kérdés persze, h sok helyet foglal, és nehezebb cipelni, mint egy telefont....

De hidd el nekem, így olyan szép képeket fogsz majd tudni csinálni, amiket egy telefonnal sosem lennél képes.

2018. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen a cipelés miatt ódzkodtam tőle...hogy ha nincs semmi olyan amire megérné a dslr akkor csak feleslegesen lóg
2018. júl. 18. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!