Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tinivel, aki nem szereti a...

Tinivel, aki nem szereti a strandokat, hova menjünk nyaralni, Balatonon kívül, ami érdekes lehet neki?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 12:13
 1/5 anonim válasza:
68%
Nem ismerjük a tinit, egyszerűbb lenne megkérdezni mi érdekli őt.
2018. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

OK, ne strandra, de MIT szeret?

Én pl. odavagyok a hegyekért, erdőkért, tavakért. Engem bármikor vihetnél a Magas-Bakonyba vagy a Mátrába, bár Bled vagy az Alpok izgalmasabb... De nem minden tini szeret fél napot túrázni hegyen, mint én (aki nem vagyok tini, de tiniként is imádtam az ilyet).

Lehet, hogy az adott tini inkább egy bájos kisvárosban lenne el, aranyos cukrászdákkal, hát tudom én? Őt kéne ismerni s akár meg is kérdezni, önmagát talán ismeri egy kicsit.

2018. júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Töltsél le neki valamit...


Ezeket úgyis csak a telefon nyomkodás és az ellenkező nem érdekli.

2018. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Például a Dunakanyarba, Visegrádra, ott felmehetnétek a várba, csodás a kilátás a Dunára, megnézhetitek a panoptikumot és hajókirándulásra is elmehettek.

Ha szereti a kalandparkokat, akkor nagyon sok közül tudtok válogatni, az én gyerekeim imádják.


[link]


Megnézhettek cseppkőbarlangokat is! Pl Aggtelek, Lillafüred.., csónakázhattok is Lillafüreden.


Ha inkább városnézés érdekli, akkor nézegessetek múzeumokat..


Üljetek be jó kis éttermekbe! Menjetek moziba, nyári színházba, szabadtéri programokra, stb, de előbb egyeztessetek, hogy megtudjátok, mit szeret.

2018. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi honnan tudjuk, hogy mi érdekli a saját gyerekedet,

ha neked ezt kb. 15 év alatt sem sikerült kiderítened??!

2018. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!