Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A 80-as évek elején a Balatonn...

Kor Man kérdése:

A 80-as évek elején a Balatonnál hol lehetett ifjúsági/gyerektábor amit ha jól emlékszem Kiliántelepnek neveztek?

Figyelt kérdés

A balaton partján volt vonatsín által kettészedve, barna sátortetős faházak voltak a felső részen szórakozásnak sportnak stbnek. a parton ami fövenyes volt pedig kis kb 2X3 méteres faházak voltak emeletes ágyakkal. A házak fehérek voltak és lapostetősek.


Ez a ködös emlékeimből sejlett fel, jó lenne megtalálni a helyet, esetleg ami maradt belőle. Amikor ott voltam fellépett a 100 Folk Celsius és a tv-ben superman ment videóról.



2018. júl. 18. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Balatonudvari-Fövenyes néven keresd a települést, az maga a Kiliántelep, a tábort magát nem ismerem. De így tuti meg fogod találni. :)
2018. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Térképen megnéztem de semmi ismerőset nem találtam. majd lemegyek személyesen. 8~10 éves voltam amikor ott voltam. most 30 év távlatából nehéz pontosan visszaemlékezni. Régi képek jól esnének ha valaki csinált :)
2018. júl. 19. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!