Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Levelezős diákkal jogosult...

Levelezős diákkal jogosult vagyok a kedvezményre? (többi lent)

Figyelt kérdés

Na szóval az a szituáció, hogy pl én X helyen lakok, innen busszal megyek Y helyre, ahová átszállással megyek Z helyre, ahol az oktatási intézmény van...

Most nyáron Y helyen van a diákmunka, és az a kérdésem, hogy levelezős diákjegyet vehetek-e X és Y közé? ( olvastam, hogy a lakhely (X) és az oktatási intézmény között lehet csak (Z)...



2018. júl. 24. 05:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól olvastad. Ergo X és Y között nem vehetsz diákjegyet.
2018. júl. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van olyan kérvény, amivel kiállítanak egy igazolást arról, hogy kihelyezett oktatási helyszíned van, és így azon a szakaszon is válthatunk diákbérletet. Szerintem ez levelezősnél is működhet. Viszont ezt persze csak szakmai gyakorlatra lehet felhasználni, igazolni kellett a szerződéssel.
2018. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2018. júl. 29. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!