Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen szabadidős tevékenysége...

Milyen szabadidős tevékenységek vannak Óbudán?

Figyelt kérdés

Leginkább a Bécsi út környéke érdekelne, mert szeptembertől a Károli Pszichológiai Intézetébe fogok járni, mely a Bécsi út 324.-nél található.


Nem ismerem a környéket, csak annyit tudok, hogy kevesebb lehetőség van kikapcsolódásra, így mindenre kíváncsi vagyok, kajáldák, boltok, kiránduló helyek, egyéb szabadidős tevékenységek stb.



2018. aug. 30. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Tavaly oda költözött a Csodák Palotája, a Bécsi úton van, bár a Károlitól messze azért, mint minden más is :D Amúgy szerintem nem az egyetem közelében fogsz kikapcsolódást keresni, mert az óráid között úgysem lesz rá időd, jobb tanulással, beadandókkal, szakirodalmak olvasásával eltölteni az időt, nap végén meg oda mész, ahova akarsz.
2018. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. szept. 1. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!