Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan jutok el Kőbánya...

Hogyan jutok el Kőbánya Kispest vasútállomástól nepligeti autóbuszállomásig?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban utazom vidékről és át kell szállnom. Meg sohasem utaztam egyedül ezért kicsit parázok is. Megnéztem térképen és elég hosszú séta lenne, és nem is vagyok benne biztos hogy van gyalogos útvonal végig . Valaki tudna segíteni hogyan jutnék el? Vagy stoppoljak?

2018. szept. 23. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

4 megálló a 3-as metróval.

Este és hétvégén pótlóbusz jár helyette, de ki van táblázva, hogy hol kell rá felszállni. A buszon pedig külön be is mondják, hogy ha távolsági buszra akarsz átszállni, akkor hol szállj le.

2018. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A metrón is bemondják az állomás nevét.

Hétköznap este 20.30-tól van a pótlóbusz.

Vonaljegyet venned kell, akár metró, akár pótlóbusz.

2018. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A vasútállomásról átmész az M3-hoz és elmész vele a Népliget állomásig. A metrókijáraton balra kanyarodva kevés sétálva eléred a buszpályaudvar bejáratát.
2018. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!