Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten milyen olcsó...

Budapesten milyen olcsó programokat tudtok?

Figyelt kérdés
Hétköznap, fiatalok számára. Még új vagyok itt aztán jó lenne megismerni néhány érdekes helyet (a kocsmák nem igazán vonzanak, csak megjegyzem :D)

2018. okt. 1. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj el várostnezni!

Budapest eleg táv fogalom, én helyedben először a környékeden gondolkodnék! Merre vagy?

2018. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Legolcsóbb budapesti (és bárhol az országban) program, ha szobád ablakából nézed az utcai forgalmat.

Rengeteg látnivaló van, ha bármerre kimozdulsz.

Feltételezem, bérleted van, tehát az utazgatásod (a megadott határok közt) nem kerül plusz kiadásba.

2018. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Zuglóban lakom. És igen, az utazgatás és nézelődés részét imádom. Csak gondoltam hátha tud valaki egy eldugott (vagy nem annyira) kis helyet ahol jól el lehet tölteni az időt barátokkal vagy akár egyedül.
2018. okt. 1. 17:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Sétáljatok a várban vagy a Margit-szigeten. Esetleg a városligetben a Vajda-hunyad vára.
2018. okt. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!