Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen turistaszállókat...

Milyen turistaszállókat ismertek Magyarországon?

Figyelt kérdés

Turistaház vagy bármilyen olcsó szállás.

Annyi a lényeg, hogy 2 fő meg tudjon szállni egy két napos gyalogtúrán valahol. Meleg vacsora, fűtött szoba, megfizethető ár. Túraútvonal a környéken. A többi nem érdekes.

Az még nem árt, ha Budapestről oda lehet tömegközlekedni.



2018. okt. 3. 21:55
 1/3 anonim válasza:
100%
3 hután (Újhután) a Barátok panzió. Pont ilyen hely, most voltunk a nyáron, ezt akkor nektek (is) találták ki. A szállásadók nagyon kedvesek, a szállás is teljesen rendben van, a környéken nem sok minden van mondjuk, de gyalogtúra lehetőség az pont van minden irányba. Mi nyáron voltunk most, tehát a fűtés nem tudom milyen, de nem hiszem hogy lenne vele gond, mert eléggé rendben van a hely. Istenien főznek, megfizethető. Mi is Pestről mentünk tömegközlekedve. Az utazás ugyan hosszú, és át kell szállogatni, de nem lehetetlen. Nekünk teljesen megérte. Ha kérdésed lenne akkor írj nyugodtan. Remélem segítettem :)
2018. okt. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Jah ugyancsak ott vannak ilyen vendégházak ha így hívják őket, a nevükre nem emlékszem, de ott addig a ház a tietek, az önellátó, nem tudom milyen áron mozog de azt sem hiszem hogy drága, mondjuk az 2 főnek lehet, passz. Csak mondták hogy legközelebb ha gondoljuk azt is próbáljuk ki. :)
2018. okt. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én turistaszállóban legutóbb Bánkúton voltam a sîházban, mondjuk oda fel kell caplatni Mályinkáról vagy Ómassáról.


Régebben voltam Szelcepusztàn (Színből vagy Jósvafő felől tudsz odasétálni).


Ezen kívül szimpatikus számomra Hármashatárhegy (rövid séta felfelé a 65-ös busztól), Galyatető is (közvetlen busz van Budapestről és Gyongyosrol, Pásztóról).


De a fent említett háromhutai vendégház is jó lehet, én mondjuk pont egy másikban (Hudi-lak) voltam, az is jó hely.

2018. okt. 4. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!