Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Most először kell majd szállás...

Most először kell majd szállást foglalnom és idegen városban. Mi ennek a normális menete?

Figyelt kérdés
Mire figyeljek? Nem akarom, hogy átverjenek. Mik a fontosabb támpontok?

2018. okt. 20. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Egyszerű: nézd meg, hogyan értékelte a többi vendég az adott szálláshelyet. Lehetőleg nagyobb legyen a merítés, mert hiába 9,6 pontos (10-es skálán) egy hely, ha az mondjuk 11 vélemènyből jön össze, mert ennyi haverja mindenkinek van. 40-50 vélemény az már valami.


Én például a Booking.com-on 8,0, Google-ön 4,0 feletti értékelésű helyeket szoktam keresni. Persze olyan is volt, hogy kalandból az 5,2-est választottuk haverokkal, egyetlen estére, na az olyan is volt :)


Fontos még, hogy olvasd el az egyéb költségekre vonatkozó részt is - pont a napokban szaladtam bele egy olyan esetbe, ahol adók és egyéb díjak címszóval plusz 15000 forintos tétel volt két éjszakàra.


A szoba típusa és az árban foglalt szolgáltatások is fontosak, különösen az étkezés típusa lehet releváns tényező. És természetesen az elhelyezkedés, mert mondjuk az 5,4 km-re a központtól az mondjuk egy nagyvárosban tök jó lehet, de egy kisebb tóparti üdülőhelyen kocsi nélkül szívás lehet.

2018. okt. 20. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 belapus ***** válasza:

Érdemes lehet az említetteken kívül további szállásajánló oldalakat is megnézni.A különböző szűrőkkel pontosítani tudod a kínálatot.

Én - ha tehetem - mindig a rosszabb véleményektől haladók a jobbak felé.

2018. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!