Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Saliris Hotel Egerszalók...

Saliris Hotel Egerszalók vélemények?

Figyelt kérdés

Van olyan itt aki az elmúlt 1-2évben volt ebben a hotelben? Tapasztalatok, vélemények érdekelnének. Wellnes részlege milyen, ételek minősége, különleges kérésekre mennyire vevők (pl cukor/ gluténmentes ételek stb)

ár/érték arányban megfelelőe

(jövőre tervezünk menni - 4éjszaka/2fő félpanzióval, augusztusban 170 ropi volt az ajánlatban, de szarra nem szívesen adnék ki ennyit)



2018. nov. 20. 11:29
 1/8 A kérdező kommentje:
most látom csak, hogy véletlenül rossz kategóriába írtam! sry
2018. nov. 20. 11:32
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi most voltunk a hétvégén. A wellness rész nagyon jó, az ételek is jók voltak, bár könnyű ételek (saláták, zöldséges ételek), illetve reformételek nem nagyon voltak.

Cukormentes ételek sem voltak, de a reggelinél volt kirakva édesítő és laktózmentes tejek, illetve teljes kiőrlésűnek kinéző (nyilván nem az volt) kenyér.

Gluténmenteset nem kerestem.

2018. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak a wellness részén voltam többször is, aludni még nem aludtam ott. Szerintem kiváló.
2018. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
170 ezezért egy hétre tengerpartra mehetsz....
2018. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó: egy nagyobb volumenü külföldi nyaralásra jelenleg is gyűjtjük a municiót :D amíg az összejön addig marad a szép kártya, amit csak itthon tudunk el nyaralni. a többieknek köszönöm a válaszokat! :) Szerintem írok egy levelet nekik, lehet e külön kérni gluténmentes ételeket, az a biztos.
2018. nov. 20. 19:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Én többet vártam tőle. Nekem a kajcsi picit "menza feeling" volt, a wellness meg már picit "kezd lepukkani"...
2018. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ezt esetleg kitudnád fejteni bővebben?:)

egyébként köszi a választ! ment a zöld mancs :D

2018. nov. 30. 18:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem volt nagy választék az éttermi részen és ami volt, finom volt, csak picit olyan "gyorsan valamit összecsapunk" érzésű volt. A wellness mikor mi voltunk már kezdett lepukkanni, pl. repedések a medencében, penész, érdekes építészeti megoldások. Az a baj, hogy ahogy észrevettem a wellness szállodákat valamiért nem szeretik felújítani. Ettől eltekintve a helynek gyönyörű adottságai vannak, mesés környezetben fekszik.
2018. dec. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!