Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha vonattal utazok ezt így...

Ha vonattal utazok ezt így lehet csinálni? (nem vagyok nagyon jártas vonatozásban)

Figyelt kérdés
Átszállással utazok és az úticélom előtt lenne egy hely ahol leszállnék, mert van egy kis dolgom. A pénztáros azt mondta, hogy az úticélig adja a jegyet, és ahol leszállnék állomáson ott mutassam meg a pénztárosnak a jegyet, hogy később szállok át. Valami igazolást mondott. Ilyenkor kell szólnom a kalauznak, hogy még nem utazok a kívánt helyre, csak később?

2018. nov. 30. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kalauznak is szolhatsz, akkor ő fogja űtmegszakításhoz igazoltatni a jegyet. Ha nem szólsz neki, vagy nem találkozol vele, akkor pedig a pénztáros.
2018. nov. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet!
2018. nov. 30. 08:28
 3/3 anonim válasza:

City vagy személy??

Felénk pl csak személy jár és ha le is szállsz a kutyát nem érdekli amíg nálad a jegy. Én is utaztam már úgy, hogy közbe leszálltam, meg ilyenek, de a kutyát nem érdekelte, nem kellett senkivel beszélni.

2018. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!