Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi az hogy a buszsöfőr nem...

Mi az hogy a buszsöfőr nem áll meg a megállóban? Lese sz arja hogy ott állok megy tovább.

Figyelt kérdés
Megnéztem reggel a menetrendet. Eddig egyel későbbi busszal mentem, de ma korábban kellett mennem. Megnéztem a megállókat és láttam hogy megáll ott ahol mindig felszoktam szállni hát gondolom kisétálok akkor oda. Erre elmegy a csávó miközben ott állok, pedig nem az van hogy abban a megállóban nem kellett volna megállni. Futottam a következő megállóba az volt a szerencsém hogy sokan voltak és lassan szálltak fel így érzem odaVeletek volt már ilyen? Miért csinálja ezt? Miért nem áll meg ha látja hogy ott állok?
2018. dec. 10. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Egészen biztos vagy, hogy akkor az a busz tényleg megáll ott? Mert nálunk vannak, mik bizonyos megállók előtt csak elmennek bizonyos időszakban, s csak akkor állnak meg, ha vki jelzi, hogy leszállna. (Akkor épp gyorsjáratban vannak.)
2018. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenkor direkt megnézem a megállókat előre hogy melyikben áll meg
2018. dec. 10. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Lehet a buszsofőr benézte, vagy későn vett észre, te meg nem álltál elég egyértelműen a megállóban jól látható helyen... azért elnézed a hibáját, vagy kapja be kategória?
2018. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Lassan mindennapos. Én már annak örülök ha egyáltalán jön a busz, van olyan járat ami egy pár hétig csak úgy nem jár, menetrendben benne van buszállomáson rákérdeztem ott sem tudtak róla hogy nem jár, útvonal sem változott. Amióta felvesznek minden szerencsétlent és beiskoláznak azóta az eddiginél is jobban lezüllött ez a szakma is. Néha konkrétan halálfélelmem van amikor 100+-al megy a busz mert késésben van és a sofőr közben a kormányt könyökkel irányítva gyújtja meg a cigijét. Hiába fotóztuk le és küldtük be semmi hatása nem volt.
2018. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Angol módra intsd le a buszt, akkor biztos megáll :)

Csak nehogy előjöjjön a tipikus mentalitás, hogy engem te ne intsél le, mit képzelsz te szállsz lefele.

2018. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem ezt rendszeresen játszottak el azért, mert ugyan csak 5-10 perccel később, de volt helyi járat, minek akarok én helykozivel utazni. (Budapest, Szent János kórház, este 10-11 óra magassága), miközben a menetrendben nem volt semmilyen korlátozás. Sokszor egyértelmű bérletfelmutatás esetén is ez volt. Egyszerűen néhány sofőr hozzáír plusz szabályokat a valóban létezőkhöz, egy másik része pedig egyszerűen elbénázta, tájékozatlan, nem figyel, ilyesmi. Mindkettő rossz.
2018. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!