Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha vonaton egyedül utazok sok...

Ha vonaton egyedül utazok sok bőrönddel, és el kell mennem wc-re, akkor merjem otthagyni a csomagjaimat, vagy lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy más addig belenéz, kivesz valamit, stb. Esetleg van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Mert kicsit félek ettől

2019. jan. 2. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet baja, persze. A pénzes, iratos táskád vidd magaddal. Esetleg kérj meg valakit a melletted, szemben ülők közül, hogy vigyázzanak rá.
2019. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de annak szerintem kicsi az esélye, hogy nagy bőröndöt babráljanak, főleg ha sokan vannak a teremben.

A vonatos tolvajok inkább még indulás előtt szoktak dolgozni, hogy gyorsan le tudjanak lépni a vonatról. Engem is így loptak meg egyszer.

2019. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy értéket ne hagyj benne, aztán ha a szåros gatyád vagy az ezerforintos mobiltöltőd kell valakinek, hát vigye. Én eleve úgy pakolok ilyenkor, hogy van egy kis hátizsákom az értékeknek és azt viszem magammal a vécére.
2019. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor a kis táskámat magammal viszem benne minden értékemmel és megkérek egy közelben ülő szimpatikus embert, általában egy idősebb nénit, bácsit, hogy figyeljen rá amíg elmegyek.
2019. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is megkérem a körülöttem ülőket, hogy figyeljenek a cuccomra. Ha többen vannak akkor nem fognak meglopni nagy valószínűséggel. Ha csak egy ember van akkor szintén nem, hiszen lebukna hamar.


Ha sok táska van másokéval együtt akkor meg nem szoktam szólni, úgysem tudja senki, hogy melyik a "szabad préda" .


De ahogy írják, legbiztosabb a fontos dolgokat magadnál tartani.

2019. jan. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ellopták a 15 éves táskámat 2 kopott póló , 3 alsógatya 3 pár zokni volt benne, gondoltam legyen vele boldog az illető.
2019. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bp Keleti Kelenföld között 6 mp es ajto zárásnál ugranak le
2019. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!