Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem épülnek "extrém" vízi parkok?

Figyelt kérdés

Mondjuk ilyen csúszdákkal: https://www.youtube.com/watch?v=NPNCn5sA3-M


Szerintem fellendítené a környék turizmusát.



2019. jan. 8. 19:07
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
75%
Se penz se igeny nincs ra!
2019. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez elég szomorú :(
2019. jan. 8. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nincs se hely ahová épülhetne, se igény se pénz rá. Őszintén minek?

Ha lenne sem tudnák teljesen kihasználni, mert túl drága lenne a belépő. Engem személy szerint nem vonzana.

2019. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Nincs rá se pénz, se igény, és valószínűleg azért bizonyos biztonsági előírásoknak is meg kellene felelniük.
2019. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a fizetőképes kereslet rá, rövid egy szezon. Fedett vizipark meg nagyon tőkeigényes, talán soha nem hozná be az árát. Az aquaworld se biztos, hogy ennyi idő elteltével behozta a beruházás költségeit, bár nagyon drága, és sokan nem engedhetik meg maguknak.
2019. jan. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem igény lenne rá, de olyan nagy mértékben. Nem lenne annyi vendég, hogy fenn tudják tartani. Még kisebb víziparkok, élményfürdők sem tudják magukat normálisan fenntartani csak a belépőkből. Legalábbis mifelénk. Még egy sima strandot is nagyon nehéz üzemeltetni.
2019. jan. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokba kerülne, mert ez óriási beruházás és kevés embert érdekelne ahhoz, hogy fenntartsák.
2019. jan. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!