Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Sopron vagy Szombathely jobb...

Sopron vagy Szombathely jobb munka szempontjából?

Figyelt kérdés
Szerintetek hova érdemes költözni? Melyik jobb ha egyikünk Mo.-on ,ketten pedig Ausztriában szeretnénk dolgozni. Fontos még hogy a kislányom szeretném ,ha Ausztriában végezné el az általánost.A kettő város közül hol lehet szerintetek ezt mind a legjobban megvalósítani.

2019. febr. 8. 18:27
 1/9 anonim válasza:
100%
Milyen foglalkozásokra érted ezt?
2019. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én Bér és TB ügyintéző, Svédmasszőr-Lágy csontkovács-Pedikürös, Nyirokmasszőr.A többiek vendéglátás.
2019. febr. 13. 21:52
 3/9 A kérdező kommentje:
Én egyenlőre Mo-on szeretnék ,majd később Ausztriába,Hotelban.
2019. febr. 13. 21:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sopron. Közelebb van Bécs, ami kihat a lehetőségekre.
2019. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan jöttök egyébként?
2019. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, Dunaújvárosból.
2019. febr. 15. 06:34
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy csak én tartok kicsit Soprontól ,hogy lehet ott nehéz lesz elhelyezkednem ,mint Bér és TB ügyintéző. Pedig amíg alsós a lányom nem tudok ingázni Ausztiába.
2019. febr. 15. 11:22
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Nézegesd meg a neten a lehetőségeket akkor. Amúgy ha már egyikőtök megcsíp valami melót a határ túloldalán már szerintem akkor is előrébb vagytok mint a mostani helyeteken. Amúgy azt tudni kell, hogy Sopronba a hivatalos lakosszámhoz képest ( ami 60 ezer fő) inkább olyan 100 ezer körüli lehet a lakosság.
2019. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) bocsi zöld kéz helyett a kéket nyomtam le... :)
2019. febr. 19. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!