Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debrecenbe vagy Győrbe költözn...

Debrecenbe vagy Győrbe költöznél inkább?

Figyelt kérdés
2019. febr. 15. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Győrben nem tudom milyen élni, de tőzsgyökeres debreceniként én azt mondom ide ne jöjjön senki.

Ez itt Mordor egyik legsötétebb szeglete.

2019. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Akkor rögtön ellentmondanék az előttem szólónak. Én is debreceni vagyok, és nagyon szeretek itt élni. Kifejezetten élhető, fejlődő város, én merem ajánlani neked is. Győrt ilyen szempontból nem ismerem.
2019. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Győr
2019. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Győrbe, egyértelműen.
2019. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Á.Zoli válasza:
0%

Anyagilag Győr jobb választás.


A hangulat mindkettőnél rendben van.

2019. febr. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kedves_ válasza:
26%

Szia! Én itt élek Mosonmagyaróváron, sűrűn járunk Győrbe, nagyon rendben van a város. Közel az osztrák határ....anyagi értelemben Győrt választanám. (Viszont nagyon nehéz megindulni, ha az Alföldről jössz...) Debrecen szép, ott is voltam már, de minden városnak megvan az előnye és hátránya. Mondjuk, attól függ mi a célod? Miért pont ez a két város?

Szép napot! :)

2019. febr. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves_

Megkérdezhetem, miért írtad, hogy az Alföldről nehéz megindulni?

Milyen értelemben?

2019. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Mivel én debreceni vagyok és imádom, így nyilván Debrecent mondom. Viszont anyagilag Győr mindenképp jobb.
2019. febr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Én ott éltem főiskolásként 3 évet. Igazi magyar paraszt város, a legsötétebb értelemben. A végén direkt teszteltük a lakosokat, teljesen nyilvánvaló utcát kérdeztünk tőlük, pl. Piac, Csapó utca hol van (úgy, hogy mellette álltunk) és annyit mondott a sötétje, hogy nem tudom. Ezen felül azt mondják az otthon helyett, hogy otthol, a melegítő az bemelegítő, meg egyéb baromságok. Szerintem Magyarország legsötétebb helye.
2019. márc. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!