Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova érdemes menni 1 napos...

Hova érdemes menni 1 napos kirándulásra Magyarországon?

Figyelt kérdés
1 napos kirándulásra szeretnénk menni a családdal Magyarországon belül. Tudnátok szép város vagy falut amit feltéltlenül látni kell és ellehet tölteni ott 1 teljes napot(hegymászás, vár, kulturális épületek, sétapark stb.). Tavaly voltunk Tokajba meg Egerbe is és mindkettő csodás volt. Szóval főként hasonlók érdekelnének. A válaszokat előre is köszönöm!

2019. márc. 31. 10:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
20%
Csenyéte.
2019. márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Most nagyon felkapott lett a magyarországi bokodi lebegő falu, én még nem voltam, csak fotókról láttam, de biztos szép lehet élőben is :)
2019. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hollókő, amikor nincs ünnep szerintem akkor jobb menni mert nincsenek sokan, végig lehet sétálni az utcán régi házak, vár.

Kékestető,kilátó, aztán az erdőben annyit lehet kirándulni amennyit csak szeretnétek,vannak túrista ösvények.

Visegrádi fellegvár, le menni a dunához, hajókázni, fel fedezni a várost.

Sopron.

És még sok sokkal szép hely :-)

2019. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
56%
Egri várba.
2019. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
34%
Kalinyingrád
2019. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Előveszel egy útikönyvet, van benne pár száz cél.

Néhány: Sárospatak, Pécs, Szeged, Veszprém, Tata, Sopron, Kőszeg, Szombathely, nyáron Gyula, Nyíregyháza a sóstóval.

Kirándulni Mátra, Bükk, Mecsek, Bakony, Kőszegi hegység és mások.

Várakból Dunát lehet rekeszteni. Füzér, Boldogkő, Börzsönyben kettő, Komárom, Szigetvár, Kőszeg a látványosabbak.

2019. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan indulnál? Mert pl Nyíregyházáról elmenni Pécsre oda-vissza legalább 10óra kocsival. Szóval olyan távolságban érdemes menni, ami emberi időben megjárható.
2019. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Debrecen, szóval max ilyen 2-3 órányi távolság lenne a az ideális
2019. márc. 31. 19:04
 9/11 anonim válasza:
100%
Budapestet is meg lehet egy nap alatt járni. Budai vár, Gellért hegy, négyes metró, Normafa stb
2019. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Dunakanyar- Visegrád, Zebegény, meg még ami a közelében van.
2019. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!