Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol lehet megkozeliteni,...

Hol lehet megkozeliteni, megnezni legalisan a deli hatarkeritest legalisan kozelrol?

Figyelt kérdés

2019. máj. 2. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Kelebiába kell utaznod vonattal, onnan kb 3 km gyalog. Ha EUs vagy Szerb állampolgár vagy ezt legálisan megteheted
2019. máj. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerbia felől tudsz közelebb menni, a magyar oldalon ha nem is tilos a megközelítése, érzékeltetni fogják veled a rendőrök, hogy nem látnak szívesen.
2019. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ahol út van, odamész és kész. Senki az ég világon nem fog semmit mondani. Napi szinten autózok közvetlen mellette.
2019. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as , nekem nem ennyire egyértelműek a tapasztalataim, azért írtam, amit írtam.
2019. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomóan laknak ott, ott van földjük, erdőjük, tanyájuk. Szerinted mindnek beszólogatnak a rendőrök, hogy mit csinálnak? Mióta áll a kerítés, rendőr sincs ott aki szólna.
2019. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 de lehet sose ugyanott voltál, ahol #3 :)
2020. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem egyszer fordult elő (magyar vasútállomáson(!), ami nagyon közel van a határhoz), hogy ott furcsállotta is a rendőr, hogy órákat a peronon várakozok (a kifelé tartó vonattal nem átmentem, hanem arról ott leszálltam, vártam 1-2 órát a peronon, majd egy befelé vonatra szálltam fel, na e 2 vonat között jött 1x random időben a rendőr), végül azt kérdezte milyen állampolgár vagyok (nem kellett még 1x és más nyelven kérdeznie)
2020. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!