Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nyaralás csecsemővel és...

Nyaralás csecsemővel és kutyával - jó helyek?

Figyelt kérdés
7 hónapos babával és nagyobb-közepes termetű kutyussal szeretnénk a nyáron pár napot belföldön tölteni. Tudtok jó helyet javasolni? Főleg kemping érdekel, de házikó vagy panzió is lehet, ha nem csak megtűri a kutyát, az előny. További előny a velünk utazó nagyobb gyerek miatt, ha van a közelben jó strand, kalandpark vagy ilyesmi (oda nyilván nem menne se a kutya se a baba, hanem ők velem lesznek).

2019. máj. 6. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Várgesztes villapark

Patca Katica tanya

2019. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

" Főleg kemping érdekel"


Látom, nehezített pályát választottál: baba + kutya :-)


Hát bocs, de én bizony egy 7 hónapos babával (+kutya) nem mennék kempingbe - szerintem ezt azért jól gondold át: közös zuhanyozó, néha nem elégséges a meleg víz, egyszerűen a babát higiéniailag nem tudod megfelelően tisztán tartani - szerintem.

A kutya még csak-csak - bár az is zavarhatja a kempingezők nyugalmát (odamegy a kajákhoz, stb).


Legideálisabb egy házikó lenne, de a Szép kártyára terelt cafeteria elemnek köszönhetően már elég sok szállás foglalt.

Amit én javaslok, az a falusiturizmus.hu, ahol tudsz kifejezetten bababarát szálláshelyekre szórni és kisállat bevihetőre is.

[link]

2019. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De mért ne tudnám a babát tisztán tartani?

Ő nem is találkozna a közös mosdóval. Vinnénk a kiskádat. Vizet forralni is lehet.

Meg hát még épp csak forogni fog az a baba, nem nagyon lesz mit tisztán tartani rajta. Egy kisgyerek koszosabb...

Arra gondoltam, veszünk egy olyan nagy sátrat, aminek három hálókamrája van és egy előtere. Nagy felfújható hálómatracokkal. Pár év alatt behozza a különbözetet az ár is, hogy nem hotelben szállunk meg.

Nyilván kemping és kemping között is van különbség. Csomó direkt családoknak van. Nem olyan, hogy az erdő közepén felverek egy sátrat...


A házakkal az a bajom, hogy itthon is van egy, tehát abban nem látom a nyaralást, hogy egy másikba menjek. Hotelt utálom. Panziók szóba jöhetnek, de ritkán szívből kutyabarátok.


Kutya: a kutyabarát helyek lényege, hogy vagy kutyások vagy kutyaszerető emberek járnak oda. Ha vki kutyabarát kempingbe megy és zavarja a kutya, arra mit mondjak?


Másrészt sokan nyaralnak a kedvencükkel. Azért írtam ide, hogy konkrét helyeket, ötleteket gyűjtsek, hogy honnan van jó tapasztalat.

A Tiédet is köszönöm, megnézem az oldalt!

2019. máj. 7. 09:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy nyilván nem fogom a kemping területén elengedni a kutyát, ez teljesen alap, tilos is a legtöbb helyen.
2019. máj. 7. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!