Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Magyarország

A kérdés

Aki mar utazott Erdélybe, milyen papír szükséges hozza, h a gyereket apa nelkul ki tudjam vinni?

Internetrol , meg telefonon is érdeklődtem de elvileg eleg az ha letöltők egy nyomtatványt , es ki töltjük ! De biztosra akarok menni , hogy ez eleg lesz !

máj. 20. 15:39  Privát üzenet  

A válasz
Beleegyezési nyilatkozat,hogy hozzájárul ahhoz,hogy külföldre vidd. Én vittem születési anyakönyvi kivonatot is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 20. 18:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A férjem török állampolgár én magyar vagyok. Londonba szeretnék költözni de ő előbb szeretne elutazni. Ez lehetséges vagy vízum szükséges hozzá ill. ha együtt utaznánk akkor mire lenne szüksége?
Indonéziából kell vizum Magyarországra? És ha igen akkor mi szükséges hozzá?
Egy erdélyi fiatalkorú (16 éves nem magyar állampolgár) milyen feltételekkel hagyhatja el az romániát? Tudtommal szülői beleegyezés szükséges hozzá mindkét szülő részéről....
Olaszországba, repülővel szeretném kivinni 6 éves unokám. Milyen papírok, szűlői engedély szükséges hozzá? Létezik erre formanyomtatvány?
Mennyibe kerül a 30 km-es felnőtt havi bérlet? Valami igazolvány szükséges hozzá mint pl a diákoknak?
Ha gerincferdülésem van utazhatok-e MÁV-nál Volán-nál 90%-os kedvezménnyel (mert úgy hallottam h van ilyen)? És ha igen milyen igazolás szükséges hozzá?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Magyarország rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!