Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonfüreden hova erdemes...

Balatonfüreden hova erdemes menni strandolni?

Figyelt kérdés

22 eves srac vagyok, néhány haverommal megyünk oda strandolni néhány napra. Meik strandra éri meg, ismerkedes céljából .


Tudom, hogy a strandokon vegyes a felhozatal, de peldaul a helyiek hova jarnak?


Privibe is johet válasz. :)



2019. júl. 2. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Szerintem füred egy ótvar szar hely mert minden strandja fizetős. Ha kicsit odébb mentek ott már lehet fürdeni. Vagy mi azt szoktuk csinálni hogy van egy strand köépen. Kicsi kalandparkos valami. Ott szoktunk ingyen belógni.
2019. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Két nyilvános strand van Balatonfüreden, a Kisfaludy és az Eszterházy strand. A Kisfaludy előtt ingyenes a parkolás, olcsóbb a belépő, legtöbben ide járnak. Az Eszterházy kissé korszerűbb, drágább, a parkolás is fizetős, inkább családosok látogatják többen. De ha már ott vagytok Füreden, ki kell próbálni mindkettőt, és majd magatok eldöntitek, melyik tetszik jobban.
2019. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
27%

"Meik strandra éri meg, ismerkedes céljából ."

Hat akkor a Meik strand lesz nektek megfelelő!Menjetek a Meik strandra!Mondjuk azt nem ismerem de biztosan nagyon jó lehet!Meik.......

2019. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kettes, van ám egy harmadik strand is a kettő között, a Brázay Kalandpark területén. Az a legbarátságosabb, a helyiek is szeretik. Csajozni mondjuk pont a népszerűbb, drágàbb helyekre mennék a helyetekben, ott vannak a sellők.
2019. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Meik strandra éri meg, ismerkedes céljából ."

Csak gumit használj légyszi!

2019. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!