Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ketten mentünk volna nyaralni...

Ildibaby kérdése:

Ketten mentünk volna nyaralni Zamárdiba a barátnőmmel de ő lemondta mi tévő legyek menjek el egyedül vagy mondjam le?

Figyelt kérdés
Sajna egyik barátnőm se tud már eljönni velem kérlek titeket segitsetek!!!
2010. júl. 10. 14:32
 1/8 anonim válasza:
én simán elmennék egyedül, néha ne baj egy kicsit egyedül lenni magammal, ha meg nem ez a cél, akkor itt az ideje új ismerősökre szert tenni. én biztos nem hagynám ki (:
2010. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam rá de ugy érzem 1 hét hosszú idő egyedül.

:-(

2010. júl. 10. 14:43
 3/8 anonim ***** válasza:
én elmegyek veled :)
2010. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia! Én 19-én megyek Zamárdiba a barátnőimmel (3 csaj velem együtt), te mikor mennél? Figyelj! Mi barátságosak, nyitottak vagyunk, ha gondolod, szívesen összefuthatunk ott, és akár velünk is lehetsz. :D

Én 20 éves vagyok, barátnőim 21-ek.

Szállást majd ott keresünk (van ismerősünk, aki szerez nekünk valami olcsó, de aránylag jó helyet, parthoz közelit), majd megyünk Tihanyba is, kocsikázunk, bulizunk, ilyesmik. :)

20/L

2010. júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Biztos, hogy jobb lenne vkivel menni, mint egyedül, bár ott is lehet ismerkedni, de az ember valóban nehezen szánja rá magát, hogy egyedül elinduljon nyaralni. Próbálj meg keresni vkit a neten, közösségi oldalak, hirdetés. Így még új barátságot is köthetsz. Ha itthon maradnál, biztos, hogy bánnád később, úgyhogy inkább azt bándd meg, amit megtettél, mint azt, amit nem.
2010. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
15:56-os Nagyon aranyos vagy de ez egy lefoglalt szállás Zamárdiban aug 10-től de most már ugy döntöttem hogy lemegyek egyedül is igaz nem 7 napra csak 4 re de már nem vagyok olyan ideges!Köszönöm mindenkinek a jó tanácsot!!
2010. júl. 10. 16:45
 7/8 anonim válasza:
na, jól döntöttél. az is lehet, hogy annyira jól fogod magad érezi, hogy 7 nap lesz abból (:
2010. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez kicsit kellemetlen szitu, de szerintem jól döntöttél, én is lemennék a helyedben egyedül is! :)

Próbálj ismerkedni, még a végén párkapcsolatban térsz haza! :)

2010. júl. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!