Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair 40x20x25 cm-es poggyás...

Ryanair 40x20x25 cm-es poggyász hogy van? Hol lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés

Csak egy kézipoggyásszal megyek Ryanairrel,a 40x20x25 cm-es verzióval.

Aki utazott mát ilyennel,tudna segíteni?

Ha jól képzelem el,ez egy 40 cm magas,20 cm széles táska 25 cm mélységgel.Nem nagyon tudom hova tenni,mert ez nekem elég kicsinek tűnik.Ha lenne pont ilyen méretű táska,akkor oké,de én csak 40x25-30x15 cm-es verziókat találtam.

Nem nagyon találok ilyen kis szélességű táskát.Hol keressem?

Illetve ezt lehet forgatni is?Tehát csak 20cm magas,de 40 cm széles..

Csak olyanokat találtam ilyen szélességgel,hogy kvázi kistáskák voltak.Beleférek mindenképpen egy ilyen méretű kistáskába,csak sehol nem találok pont ilyet..Valaki?



2019. aug. 2. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Decathlonos legkisebb sporttáska (azt hiszem focihoz árulják), pont jó méretben. Persze biztos más sporttáska is belefér. Nehezen, de akár 10 napra is el lehet benne férni:)
2019. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy melyik dimenziója melyik. Ha 40x20x25 a határ, a te táskád pedig 40x25x15, ahogy írod, az pont tökéletes. Ha nem merev falú és nincs fullra kitömve, akkor egyik oldala lehet akár pár centivel hosszabb is, ha össze tudod nyomni.
2019. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
RYANAIR UTAZÓ VAGYOK ÉS PONT NEM ERDEKLIK AMIT TAPASZTALTAM HOGY EGY UTAZÓ TÁSKA VAN NÁLAD VAGY HATIZSAK FÉRJEN RÁ A HATADRA NE PAKOLD TELE ÉS NEM ÉRDEKLI ŐKET VOLT OLYAN IS HOGY A CSAJ A DOLGOZÓK SZEME ELŐTT MERTE LE A TASKAJAT MIKÖZBEN A CSEKKOLAS EL SE KEZDODOTT SEMMI PROBLÉMA NEM VOLT BELŐLE BELE SE FÉRT NEKI AGGODOT A FEJE EL ÁRULT MINDENT DE UGYAN ÚGY UTAZOTT ÉS DUBLINBA NEM IS MAGYARORSZAGON !!!
2019. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!