Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol lehet a legolcsóbban...

Hol lehet a legolcsóbban repülőjegyet venni a legolcsóbban Budapest-London között?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy előfordul, hogy előfordul, hogy 4-5 ezer forintért hozzá lehet jutni. Az érdekelne, hogy mikor, és hol?

Bárhol nézem 15.000 ft-tól kezdődik



2019. aug. 15. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Rákerestem az elkövetkezendő 4 hónapra, maximum 1 hetes intervallummal 76 kombinációt adott ki ami 15 ezernél olcsóbb. A legolcsóbb oda-vissza 3 ezer. Neked is kb ugyanennyiből tart kattintani hármat.
2019. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Hogy kerestél rá? Mit írtál be?

Már sokféleképpen rákerestem, máskülönben nem írtam volna ki a kérdést :)

2019. aug. 15. 19:22
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Oda-vissza 3000 Ft-ból soha nem lehetett elmenni Londonba Budapestről, most sem lehet, az első csak kamuzik.

A Wizzairnél tagságival ki kehet hozni 6-8 ezerből. Anélkül valóban 15 körül van.

2019. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ha a Hová részbe belekattintasz, van egy olyan lehetőség, hogy bárhova keresés, menj rá arra. Ott különféle szempontok szerint kereshetsz a legolcsóbb jegyek között.

2019. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Bocs, most látom csak, hogy London a cél. Akkor nyilván azt kell beírni célállomásnak.
2019. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt látom hogy retúrba 9000 forintból meglehet oldani egy csomó alkalommal az utadat. Ha te nem találod meg akkor valamit nagyon elrontottál az életedben! :(

Csak azért mondom hogy az elsőt ne hazuttoljam meg de én utaztam kétezerből Londonba pár éve. ODa és vissza volt kétezer.

2019. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mármint az oda és vissza jegy együtt. Ez lemaradt.
2019. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azt már végképp nem hiszem, hogy 2000 forintból vettér egy returjegyet. :)

Ha mégis tudnál ajánlani egy utazási irodát?

Mennyivel kellett előre megvenni a jegyet?

2019. aug. 16. 22:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Utazási irodánál ennél csak drágább lesz. Olcsó jegyeket úgy tudsz kifogni, ha nem ragaszkodsz egy időponthoz, hanem egy intervallumra keresel, pl. egy adott hónapban. Így ki tudod választani a legolcsóbbat abban a hónapban.

Hogy mikor kell megvenni, arra nincsen szabály. A repjegyek ára folyamatosan változik. Lehet, hogy januárban még kétszer annyiba kerül a jegy ugyanarra a járatra, mint február elején, de február végén megint drágább. Ezt nem lehet előre kiszámítani. Ráadásul egyes légitársaságok élnek olyan trükkökkel, hogy az általad választott olcsó jegy hirtelen "elfogy", és már csak drágábbat tudsz foglalni. Vagy ha sokat keresel egy adott napon, akkor azon a napra csak a drágább jegyeket látod, hiszen ha ragaszkodsz az időponthoz, valószínűleg így is megveszed.


Fapados társaságoknál valóban ki lehet fogni 4-6 ezer forintos jegyeket, ha jókor foglalsz. De ez nem olyan, mint a buszjegy, hogy X összegbe kerül és te bármikor, bárhol annyiért kapod meg. Fapadosoknál általában a saját honlapjukon érdemes nézelődni és foglalni.


Ha fapados jegyet veszel, tudnod kell, hogy a feltüntetett ár az alap, amihez valószínűleg még extra szolgáltatásokat kell venned. Ezért az árért kapsz egy sorsolt helyet a repülőn, és egy darab kis méretű hátizsákot vagy oldaltáskát vihetsz magaddal. Ha ennél többet szeretnél, azért külön fizetni kell, és ez az összeg akár meg is duplázhatja a repjegy költségét.

2019. aug. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

#8

Most jatszhatod itt az agyad de latszik hogy teljesen vakon vagy meg a googlet egy 6 éves down szindrómas ügyesebben használja nálad. Amikor ránéztem volt jegy 3 ezerért most 5 a legolcsóbb. Ki lehet fogni ha valaki kicsit ésszel csinálja. De akiben csak felmerül hogy utazási irodához forduljon 2019ben ahol a nem létező reptéri illetékért legombolnak 60 ezerrel annak ezt kár magyarázni.

2019. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!