Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Három az egyben kávéport,...

Három az egyben kávéport, instant zacskós leveseket/instant zabkását fel lehet vinni repülőre kézipoggyászba?

Figyelt kérdés
WizzAir-nél utazunk, ha ez számít. Most fogok először repülni, szóval nem igazán vagyok tisztában az ilyesmikkel :)

2019. aug. 19. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindent, ami nem 1 decinél több folyadék és szúró/vágó eszköz fel lehet. A légitársaság honlapján fent van az összes szabály.
2019. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Igen, lehet vinni :D És mivel első utazás lesz, azt is mondom, hogy dezodort nem lehet, csak parfümöt, és azt is ki külön kell tenni (szatyorba), illetve az elektronikai cuccokat is ki kell majd tenni, én a töltőt is kivettem a táskából..

Jó utat!

2019. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet dezodort is.
2019. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

2. vagyok.


Az érdekes, mi úgy tudtuk nem lehet (ismerős mondta, neki anno egyszer nem engedték, és sejtesem szerint elvették tőle)

2019. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Azért vettek el, mert 100ml felett volt, nem azért mert dezodor....
2019. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A szabály nagyon egyszerűen annyi, hogy nem vihetsz fel olyan anyagot 100 ml-nélkül nagyobb kiszerelésben, amitől nedves lesz a kezed. Ezen kivul természetesen a mások testi épségét potenciálisan veszélyeztető tárgyak sem mehetnek a fedélzetre.


A levespor nem tartozik egyik körbe sem.

2019. aug. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!