Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha nem veszek ülőhelyet a...

Ha nem veszek ülőhelyet a repülőre akkor mikor kezdődik a check in 23 órával indulás előtt, akkor ingyen választhatok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
igen
2019. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Hogyne :D. Automatikusan kapsz egyet a maradekbol.
2019. szept. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Még véletlenül se írd meg melyik légitársaságról van szó!
2019. szept. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

"Hogyne :D. Automatikusan kapsz egyet a maradekbol."


Ez nem igaz. A nem fapadosoknál eleve nem kell ülőhelyet venni, mert a vásárláskor választhatsz, vagyis a kérdező nyilván a fapadosakra gondol. Ott pedig választhatsz amikor nyílik az online checkin.


Egyébként én nem egyszer utaztam már úgy, hogy nem foglaltam ilyenkor széket. Persze elkapkodták az összes ülőhelyet és engem már nem tudtak hova ültetni úgyhogy kaptam ingyen nagy lábhelyes vagy vészkijárat előtti ülést.

2019. szept. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Fapadosoknál nem választhatsz, ha nem vettél előre ülőhelyet. Véletlenszerűen kisorsolnak egy helyet, azt nem módosíthatod.


Menetrend szerintinél általában vásárláskor választhatsz, de még becsekkoláskor is módosíthatod, ha nem választottál korábban és van jobb hely a kisorsoltnál.

2019. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem veszel ülőhelyet, akkor - fapadoséknál -a becsekkolás elkezdésekor ismét felajánlja az ülőhely választást - ha ekkor mégis választasz, az ülőhely fizetős lesz.

Ha tovább lépsz és nem választasz, akkor ad egyet, kijelöl egyet Neked és arra a helyre kell ülnöd, amit adtak.

2019. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Csak a sutyerák prosztó fapados társaságok kérnek külön pénzt a helyválasztásért. Normálisaknál választhatsz a fennmaradt szabad helyek közül. Ha a reptéren csekkolsz be, akkor általában felajánlanak egyet, de ha kéred pl. hogy ablak mellé akarsz ülni és még van ablakos hely, akkor olyat kapsz.


Online check-in esetében érdemes korábban ránézni, mert általában már jóval előbb megnyílik a lehetőség és ha kivárod a 23 órát, már elfogytak a jó helyek.

2019. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, már megint erre járt a "lehúzóbrigád": totál mindegy, ki mit válaszolt, jót vagy rosszat, mindenki le van húzva, a kérdező meg találja ki, mi a jó válasz :-(
2019. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Így, hogy képtelen volt megadni mivel utazik, nincs jó válasz...
2019. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!