Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair foglalás/törlés?

Wizzair foglalás/törlés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Történt az, hogy a kimenő járatommal nem fogok tudni elutazni külföldről, mert korábban haza kellett jönnöm, mint ahogy foglaltam a jegyeimet. Viszont a visszaútra szükségem van. Ha törlöm a foglalást, akkor az egészet törlöm, amit nyilván nem akarok. Az lenne a legegyszerűbb ha nem jelenek meg a kimenő útra, de akkor nem törölhetik a visszautat???


Wizzair GYIK azt írja, hogy ilyen esetben igyénbe vehető a visszaút, de hívja az ügyfélszolgálatot járattörlés és visszatérítés miatt. Fillérekért foglaltam szinte, pénzt vissza úgy se kapnék, emelt díjas számot meg nem akarok hívogatni.


Viszonylag sokat utazok, de hasonlóban még nem volt részem.


Várom és köszönöm a válaszokat!


2019. szept. 9. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Ne törölj semmit, egyszerűen csak a visszaútra menj el.
2019. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképpen vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, mert aztán hápoghatsz a visszaúti kiinduló reptéren, hogy emelt díjas szám meg hogy te már kifizetted: a foglaláskor elfogadtad ezt a szerződéses feltételt és valóban törölni szokták a légitársaságok a további szegmenseket, ha a foglalás első szegmensénél nem jelentéktelen meg.
2019. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem már marha sokszor volt ilyen, simán nem mész el az odaútra. Lehet hogy együtt vetted a jegyeket, de attól még az két külön út. Bizonyítja ezt az is, hogy külön beszállókártya van a két útra (nem pedig felszálláskor megkapod a visszát is). Én nem aggódnám túl.
2019. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, hogy a Wizzairnél hogy van, de rengeteg légitársaságnál törlődik a visszaút, ha nem utazod le az odautat.

Én inkább megkérdezném tőlük, minthogy ott álljak és ne engedjenek fel a gépre...

2019. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 külön út. Fapadosoknál nincs olyan hogy ha odaútra nem mész, akkor vissza sem.
2019. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!