Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » El írt beszállókártya?

El írt beszállókártya?

Figyelt kérdés
Még hónapokkal ezelőtt regisztráltam a Ryanair honlapján és meg is vásároltam a jegyemet, most pedig be csekkolás után vettem észre hogy a keresztnevem és a vezeték nevem fel lett cserélve. Regisztrációnál nagyon figyelem hogy el ne írjak valamit, de ahogy az velem lenni szokott ilyenkor mindig el rontok valamit és így sikerült is fel cserélnem. Csekkolásnál alapból be írta az adataim így sajnos figyelmetlenségből így lett becsekkolva. Tudom hogy hogy az én hibám ezért bántom én magamat eleget, másnak nem kell leszólni. A kérdésem az lenne ilyenkor mit lehet tenni, mivel telefonszámot sehol se találok gondolom üzenetben kell meg kérdeznem, viszont eddig amiket olvastam hatalmas összegeket írnak név cserénél, van esetleg ebben valakinek tapasztalata?

2019. szept. 11. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy van...
2019. szept. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kb. háromszor utaztam Ryanairral, mire észrevettem hogy elírtam a nevem. Nem azt mondom, hogy ne próbáld meg kijavítani, ha már észrevetted, de én is meglepődnék, ha ők vennék észre.
2019. szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én 3 napja utaztam velük, csak kézipoggyászom volt tehát nekem csak a kapunál néztek rá a beszállókártyámra, de kb. csak rápillantottak, meg se nézték rendesen, úgyhogy szerintem ezen felesleges aggódnod.
2019. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugy erted, hogy ugy hivnak, hogy 'Gipsz Jakab' a beszallokartyan meg 'Jakab Gipsz' van?

Mert akkor azzal ne foglalkozz! Ok sem fognak.

Jo utat!

2019. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, de ha chat-en írsz nekik, ezt ingyen kijavítják.
2019. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!