Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Dec 9-12 Budapest - Bergamo...

Dec 9-12 Budapest - Bergamo Lehet egyéb költség? Nem találom sehol hogy lenne reptéri illeték. Ez szerepelt fizetésnél: Ryanairnél Tarifa: 49.616 Ft Adó: 0 Ft Képviseleti díjak: 6598 Ft Fizetendő díjak : 0 Ft Árengedmény: 4698 Ft És a teljes összeg.

Figyelt kérdés
4 főre elég jó kis ár. Számíthatunk még egyéb költségekre a repülőtéren? nem írnak semmi mást. Utasfelvételnél esetleg vagy reptéri illeték? Eddig akárhányszor vásároltam repjegyet mindig automatikusan benne volt, lehetséges hogy majd még a helyszínen rájön? Vagy ennyi az annyi?:)

2019. szept. 11. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet ennyi. A reptéri illeték, benne van az árban, csak az utazási irodák trükkje, hogy külön kiírják, így az alapár kevesebbnek tűnik. De ebben nincs poggyász, ülőhely foglalás, ha ilyen igényeid vannak, még lehet további költséged.

A reptéren csak akkor kell pluszban fizetni, ha a poggyászod nem megfelelő (túl nagy, túl sok), vagy elfelejtesz online becsekkolni, stb.

2019. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A reptéri illeték, mint olyan nem létezik Ez csak az utazási irodák extraprofitjának álneve. Ha magad veszed a jegyet, az árban benne lesz minden adó és illeték.
2019. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Poggyász valóban nincs, csak egy Hátizsák. Ülés foglalás is benne van oda vissza. 1400 ft per fő volt
2019. szept. 11. 22:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen realis, en sokszor 6000 forintert repulok oda-vissza Milanoba hosszu hetvegere.
2019. szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet hülye kérdés de elég a személyi ugye?
2019. szept. 12. 05:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Elég.
2019. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%

Bxszki mindig előbújuk egy kő alól egy analfabéta, aki nem képes olvasni, nem ismeri a számokat és bambán bámul a világra.

Te épp ehhez hasonlítasz.

Látod a végösszeget, és ide jössz kérdezni? Komolyan?

Utána szipogva kikéred magadnak, hogy alapvetően hülye vagy, és elküldünk a pcsába?????

2019. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

" Eddig akárhányszor vásároltam repjegyet... "

"Lehet hülye kérdés de elég a személyi ugye?"


Nem mondod, hogy az a sok-sok eddigi repülésed, az mind belföldön történt??!

2019. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő jellegű kritikákat.

Amikor utaztam valamilyen formában mindig felvolt tüntetve reptéri illeték ezért kérdeztem hogy a helyszínen felmerülhet e hogy fizetni kell.

Van útlevelem mindig azt használom. Automatikusan mindig azt vettem elő. És azért kérdezem mert akivel mennék neki nincs...


Nem mindegy hogy a hülye okoskodik vagy az okos hülyéskedik. További szép napot

2019. szept. 12. 23:18
 10/10 anonim ***** válasza:
6%

Ne haragudj az építő jellegű kritikáért, de az a való élet.

Itt kb 16 éve útlevél nélkül utaznak az emberek, legalábbis a tanultjabbja, itt általános iskola hetedikben kibxsszák azokat, akik nem képesek egy végösszeget értelmezni.

Te - kisbetűvel - átaludtad az elmút kb két évtizedet.

Kérlek ne légy ideges. Olvass, gondolkodj és csak ezután kérdezz.

2019. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!