Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Pekingben milyen a repülőtér?...

Pekingben milyen a repülőtér? Könnyű kiigazodni? Vélemények, tapasztalatok érdekelnének.

Figyelt kérdés
Ott szállnék át a Tokióba repülő gépre. Csak még sosem repültem egyedül, és kíváncsi lennék egy kezdőnek mekkora kihívás az ottani átszállás.

2019. szept. 15. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi bonyolultság nincs benne. Ki van minden írva angolul is. Táblázva van rendesen.
2019. szept. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hatalmas nagy, és hatalmas tömeg van. De lehet szépen tájékozódni.
2019. szept. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mennyi idő szükséges az átszálláshoz? Mire az ember a papírokat elrendezi stb. Csak mert hallottam múltkor, hogy vannak akkora repülőterek, amiken belül metrózni is kell egyik átszállási pontról a másikra. Mert azért Pekingben gondoltam, hogy óriási repülőtér lehet.
2019. szept. 15. 23:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Capital vagy az új Daxing érdekel? Elobbin voltam, óriási a mérete és a forgalma, érdemes előre tájékozódni, pl a honlapjukon van térkép, de természetesen jól használható, latin betűs jelzések vezetnek a megfelelő irányba mindenhol.
2019. szept. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Repültem is oda, meg szálltam is át párszor. Teljesen oké reptér, azt leszámítva, hogy nem fűtik rendesen, így télen van kábé 10 fok. Simán lehet tájékozódni, de a különböző ellenőrzőpontoknál alaposan nézd meg, hogy jó helyen haladsz-e át, akkor nem lesz gond. A reptéren azért valamennyire tudnak angolul.
2019. szept. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!