Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyire kötelező a rynair...

Mennyire kötelező a rynair piority poggyásszainál az, hogy a folyadékokat átlátszó és zárható zacskóba kell rakni? Gyógyszert (algo flex forte, nospa) lehrt felvinni?

Figyelt kérdés
Most utazok életemben előszőr. Tudom h tüsfürdőt és egyéb ilyen dolgokat csak max 100 ml üvegben lehet vinni. De most van aki azt mondta kötelező bele rakni egy tipikusan erre a célra készült zacskóba ami átlátszó. Nah nekem olyan nincs. Csak egy sima sminktartó táskába raktam őket ami nem átlátszó és holnap utazok. Most akkor kidobatják mind a 8 üvegemet emiatt?

2019. szept. 17. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudsz venni a reptéren is tasakot. Ha 1-2db van, akkor nem veszik szigorúan, nem kell tasakba tenni, de ha több (8) van, akkor azt már bele kellene rakni egybe. Csak találsz otthon egy átlátszó tasakot/szatyrot. Ha nem találsz, akkor vegyél a reptéren.

Gyógyszert fel lehet vinni (ugyanúgy, ha folyadék vmelyik, akkor tasakba a többi folyadék közé).

2019. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Zárható átlátszó max 1 literes zacsiba kell rakni. Nincs olyan hogy csak 8 darabtól meg ilyenek. Ez a szabály. Ha nem tartod be annak következményei lehetnek. Minden sarko boltban lehet kapni fillérekért, vagy boltok sincsenek felétek?
2019. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszert felviheted minden további nélkül, de a folyadékokat tényleg az erre kitalált átlátszó tasakba kell tenni. Elvileg ilyet a reptéren is tudsz venni, vagy akivel mész, attól kérhetsz kölcsön (az ember általában visz belőle tartalékot).
2019. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden drogériában lehet átlátszó neszeszert kapni. Menj be egybe és vegyél. Ha most már elkéstél vele, tedd be sima átlátszó nylinzacskóba, hátha elfogadják. Vagy vegyél a reptéren, vagy odafele útközben, ha később utazol. Ha nem átlátszóba teszed, köteleznek, hogy vegyél ott helyben.

Elég időben ébredtél...

2019. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk a zárható, átlátszó a zacsi érdekli legkevésbé a szekusokat, ha bevágod az egészet egy sima nejlonzacsiba, az elég kábé bárhol. Olyan reptereken szoktak csak problémázni, ahol adnak helyben zárhatót, de nekem így is csak egyszer szóltak Dublinban, pedig repülök évi 20-40 szakaszt.
2019. szept. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Es az opcio hogy az emberek elutasitjak az ilyen paranoid szabalyokat? Vagy csak keves igenyes utas van?
2019. szept. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!